Par skolu

RRS logo

Laipni lūgti Rīgas Riteņbraukšanas skolā!

Pamatojoties uz Rīgas domes 18.12.2007. lēmumu Nr. 3222 „Par Rīgas pilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāžu – Riteņbraukšanas kluba „Marss” un SORRBJSS „Baltika” reorganizāciju un Rīgas Riteņbraukšanas skolas izveidošanu”, 2008.gada 1. aprīlī tiek izveidota jauna profesionālās izglītības iestāde – Rīgas Riteņbraukšanas skola. 

Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta apstiprinātajā Rīgas Riteņbraukšanas skolas nolikumā, ir noteikts, ka Rīgas Riteņbraukšanas skola īsteno profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas 20V un 30V 813 001 riteņbraukšana (šoseja) un BMX 20V un 30V 813 001, veicinot sporta attīstību Rīgā un tās apkārtnē. 

Rīgas Riteņbraukšanas skolas audzēkņi startē Latvijas, Eiropas, Starptautiskās un Pasaules mēroga sacensībās. Sportiskie rezultāti liecina, ka mācību darbs norit augstā līmenī, jo skolas audzēkņi regulāri izcīna uzvaras valsts mēroga sacensībās un izcīna augstas vietas augstākā līmeņa jauniešu, junioru, U-23 un Elite sacensībās. 

Rīgas Riteņbraukšanas skolas jaunatnes programmas bijušie sportisti – A.Saramotins, T.Skujiņš, K.Neilands, L.Laizāne, L.Svarinska piedalījušies prestižās Pasaules sacensībās (Tour de France, Giro d’Italia, Vuelta Espana, Paris-Rube).