Valmierā aizvadītas Latvijas jaunatnes BMX izlases kandidātu VFS sacensības (Precizēti rezultāti)

Sestdien Valmierā notiekošajās Latvijas jaunatnes BMX izlases kandidātu vispārējās fiziskās sagatavotības sacensībās uzvaras savās vecuma grupās izcīnīja Eduards Glāzers, Artis Zemrūķis un Emīls Kaupužs “RRS/ Rīgas Favorīts”.

Jaunajiem sportistiem vispārējās fiziskās sagatavotības sacensībās bija jāveic kopumā deviņi uzdevumi. Jo labāks rezultāts gūts katrā no uzdevumiem, jo sportists saņēma mazāku punktu skaitu. Kopvērtējumā uzvarēja tie sportisti, kuri ieguva mazāko punktu skaitu.

B16 grupā jauniešiem uzvaru izcīnīja “Tālava Valmiera/ VBSS” kluba sportists Edvards Glāzers, kurš tikai par vienu punktu apsteidza “RRS Rīgas Favorīts/ Augstas klases sportistu sagatavošanas centra” pārstāvi Reino Liepiņu. Trešo vietu izcīnīja “Ventspils Spars” kluba sportists Markuss Valdmanis.

B15 grupā vislabākos rezultātus sasniedza divi “Ventspils Spars” kluba sportisti. Uzvara Artim Zemrūķim, bet otrā vieta Rolandam Pommeram. Trešajā vietā, no uzvarētāja atpaliekot par diviem punktiem, ierindojās “Ozolēni Saldus/ Augstas klases sportistu sagatavošanas centra” pārstāvis Niks Rožukalns.

B14 grupā pirmo vietu izcīnīja “RRS/ Rīgas Favorīts” pārstāvis Emīls Kaupužs, kurš par diviem punktiem apsteidza “Mārupes” kluba pārstāvi Emīlu Edvartu Libertu. Labāko trijnieku noslēdza vēl viens “RRS/ Rīgas Favorīts” sportists Oto Kalniņš.

Pilnie sacensību rezultāti atrodami ŠEIT:

Avots – www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu