Uz riteņbraukšanas treniņiem Juglas un Teikas jaunos sportistus aicina “RRS/ Alfa” riteņbraukšanas nodaļa

25.10.2017

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas rubrikas “Sāc treniņus riteņbraukšanā!” sestajā apskatā piedāvā iepazīties ar Rīgas Riteņbraukšanas skolas “Alfa” filiāli, kas darbojas Rīgā, Teikas un Juglas apkaimē. Nodaļas trenere Tatjana Aisena aicina uz nodarbībām zēnus un meitenes vecumā no 8 – 14 gadiem. “RRS/ Alfa” sportists Kristofers Rungulis šajā sezonā izcīnīja bronzas godalgu Latvijas junioru čempionātā individuālajā braucienā.

INFORMĀCIJA PAR VECUMA GRUPĀM:

Uz treniņiem tiek aicināti puiši un meitenes vecumā no 8 – 14 gadiem (2003 – 2010. gadā dzimuši).

INFORMĀCIJA PAR TRENIŅIEM:

Sezonas periodā audzēkņi tiek aicināti uz braukšanas treniņiem pa mežu un Biķernieku trasi. Ziemas un rudens periodā treniņi notiek gan sporta zālē (vispārējā fiziskā sagatavotība, rotaļas, sporta spēles), gan ārā ( skriešana pa mežu un peldēšanas baseinā). Trenējot jaunos riteņbraucējus MTB un šosejas riteņbraukšanā, iemaņu apmācībai tiek izmantota Biķernieku KSB trase, kā arī Biķernieku meža apkārtne.

Treniņi rudens/ ziemas periodā norisinās četras reizes nedēļā: Pirmdienās (16:00 – 17:30),Trešdienās (15:30 – 17:00), Piektdienās (15:30 – 17:00) un sestdienās(14:15.-15:45).

TRENIŅBĀZES ATRAŠANĀS VIETA:

Mūsu treniņbāze atrodas Stāmerienes ielā 8, Rīgā. (Rīgas 9.vakara maiņu vidusskolas ēkā netālu no T/p “Alfa”, pretim Biķernieku mežam).

KONTAKTINFORMĀCIJA:

Trenere Tatjana Aisena. Tālruņa numurs: +371 29665171. Elektroniskā pasta adrese: aisenatatjana@inbox.lv.

 

Avots – www.lrf.lv