UCI 2. līmeņa šosejas riteņbraukšanas treneru kursi

Iepriekšējā piektdienā Rīgā noslēdzās piecu dienu garie UCI 2. līmeņa šosejas riteņbraukšanas treneru kursi, kuros piedalījās 13 treneri no dažādām Latvijas sporta skolām un klubiem. Vairāk kā puse no viņiem bija Rīgas Riteņbraukšanas skolas sporta treneri (Gatis Smukulis, Raivis Belohvoščiks, Armands Bēcis, Svetlana Butušana, Ludmila Pavlova, Ansis Brēmanis un Jānis Rubiks). Tos pasniedza Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības eksperts Jean Jaques Henry no Francijas. UCI 2. līmeņa šosejas riteņbraukšanas kursos piedalījās treneri, kuri pērn sekmīgi nokārtoja 1. līmeņa kursus.

Eksperts trenerus izglītoja par treniņu plānu veidošanu un analizēšanu, jaudām un slodžu līmeņiem. Tāpat treneri arī praktiski un teorētiski mācījās par bremzēšanas tehniku, līkumu izņemšanu, braukšanu grupā un citām vērtīgām lietām. Eksperts, iepriekš skaidrojot, treneriem deva arī uzdevumus veidot mēneša un gada treniņu plānus. Treneri strādāja grupās, tādējādi daloties savā pieredzē un vienojoties par labākajiem risinājumiem.

Kursi noslēdzās ar rakstisko eksāmenu. Treneriem bija jāatbild uz 15 dažādiem jautājumiem par apgūtajām tēmām. Sekmīgai kursu nokārtošanai nepieciešami bija 35 no 50 maksimāli iegūstajiem punktiem. Visi 13 speciālisti arī sekmīgi nokārtoja pārbaudījumu, godam nopelnot UCI 2. līmeņa treneru sertifikātus.

Foto no www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu