Treimanis un vēl 13 latvieši izcīna uzvaras Baltijas jūras BMX kausa otrajā posmā

Rīgā esošajā Mežaparka BMX trasē aizvadīts Baltijas jūras BMX kausa otrais posms. Elites un junioru apvienotajā grupā uzvaru izcīnīja šī gada Eiropas čempionāta piektās vietas ieguvējs Edžus Treimanis. Latviešiem uzvaras vēl 13 dažādās vecuma grupās. Ātrākos braucējus pēc finiša apbalvoja divkārtējais olimpiskais čempions BMX Māris Štrombergs. Foto: Sanda Tūtere.

Otro no kopumā trijiem Baltijas jūras BMX kausa posmiem uzņēma Latvija. Sacensības, kuru organizēšanu uzņēmās BMX klubs “Valmieras puikas”, notika “Rīgas Favorīts” mājas trasē, kas atrodas Mežaparkā, Rīgā. Ātrākie braucēji tika noteikti kopumā 17 dažādās vecuma un meistarības grupās. Dalībnieku vidū bija BMX braucēji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Krievijas.

Sacensību īpašais viesis bija divkārtējais olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs, kurš kopā ar Latvijas čempionu Rihardu Veidi apbalvoja ātrākos braucējus. Tāpat ar savu klātbūtni sacensības pagodināja un ātrākos braucējs apbalvoja Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) eksperts Saimons Rikets, kurš nedēļas garumā pašmāju BMX speciālistiem vada UCI 1. kategorijas treneru kursus.

Elites un junioru grupā Latvijas posmā favorītu statusu apliecināja Edžus Treimanis, kurš izcīnīja uzvaru. Otrā vieta pirmā posma uzvarētājam Ansim Uškauram(“Rīgas Favorīts/ RRS”), bet trešā pozīcija Helvijam Babrim. Šajā pat grupā meitenēm nepārspēta palika pasaules čempionāta bronzas medaļniece juniorēm Vineta Pētersone, kurai otrajā vietā sekoja Vanesa Buldinska. M17+ amatieru grupā uzvara Edvardam Veisam, bet otrā vieta Valteram Nodievam. B13 – 14 konkurencē pirmā vieta Ivaram Svarinskim(“Rīgas Favorīts/ RRS”), otrā pozīcija Mārtiņam Zadrakam, bet trijnieku noslēdza Mikus Freimanis(“Rīgas Favorīts/ RRS”). B11 – 12 grupā triumfs Noah Laake, otrā pozīcija Danielam Rojam Lazaram, bet trešā Ralfam Frīdvaldam.

B10 grupā 1. Kristers Apels(“Rīgas Favorīts/ RRS”), 2. Markuss Ozoliņš(“Rīgas Favorīts/ RRS”), 3. Reinārs Pavlovs. B9 grupā 1. Ralfs Spila(“Rīgas Favorīts/ RRS”), 2. Eduards Salmanis(“Rīgas Favorīts/ RRS”), 3. Markuss Ozolnieks(“Rīgas Favorīts/ RRS”). B8 grupā 1. Krišjānis Briedis, 2. Markuss Soļims, 3. Pauls Petkēvičs. B7 grupā 1. Patriks Krauklis, 2. Valters Bērzkalns, 3. Rinalds Bāris. B6 grupā 1. Bruno Vanags, 2. Otto Daugavietis. Krūzeru 30+ grupā 1. Alvis Lānso, 2. Oskars Kalvāns. Krūzeru 17 – 29 grupā 1. Henrihs Kiršblūms, 2. Deivids Bruno Bergmanis, 3. Kristaps Bžežinskis.

G14+ meiteņu konkurencē 3. Maija Bingele, G11 – 13 grupā 1. Līva Lizete Glāzere, 2. Paula Zavinska. G8 – 10 grupā 1. Adelīna Kārkliņa, 2. Madara Kate Treimane, 3. Anna Mežraupa. G7 – grupā 2. Ramona Bāre, 3. Sofija Elizabete Zeica.

Baltijas jūras BMX kausa noslēdzošais posms 30. septembrī notiks Somijas galvaspilsētā Helsinkos.

Avots – www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu