Svarinska visaugstāk no Latvijas juniorēm Pasaules kausa posmā Itālijā

19.03.2018

Svētdien Itālijā aizvadīts Pasaules kausa izcīņas posms šosejas riteņbraukšanā junioru meiteņu grupā. Debiju tik augsta mēroga sacensībās piedzīvoja Latvijas meiteņu izlase. Labāko rezultātu sasniedza Līna Svarinska(“RRS/Belo CP”audzēkne), kura finišēja 73. vietā.

Pēc aizvadītas treniņnometnes Itālijā un Slovākijā, svētdien trenera Raivja Belohvoščika(“RRS/Belo CP” treneris) vadībā Latvijas junioru meiteņu izlase debitēja Pasaules kausa izcīņas posmu sacensībās – “Trofeo Da Moreno”. Sacensībās dalībniecēm bija jāveic 70 kilometru gara distance ar stāviem kāpumiem un tehniskiem nobraucieniem.

Mūsu valsts godu aizstāvēja sešas sportistes: Līna Svarinska, Enia Kaņepēja (abas “RRS/Belo CP”audzēknes ), Santa Sanija Jurgena (Ķekavas novada sporta skola), Sabīne Kauņecka, Madara Āboma un Megana Grīslīte (visas Dobeles sporta skola).

Smagajā distancē, ko vēl grūtāku padarīja drēgnie laika apstākļi, no mūsu meitenē vissekmīgāk sevi apliecināja Līna Svarinska(“RRS/Belo CP” audzēkne), kura 124 dalībnieču konkurencē finišēja 73. vietā. No uzvarētājas Feiferas Džordžī (Lielbritānija) Līna atpalika par 5 minūtēm un 20 sekundēm. Santa Sanija Jurgena finiša līniju šķērsoja 77. vietā (+00:10:56). Tikmēr pārējās mūsu meitenes guva lielisku pieredzi tika augsta mēroga sacensībās, finišu nesasniedzot.

Avots – www.lrf.lv