Svarinska finišē 63. vietā Nāciju kausa sacensībās Itālijā

25.03.2019

Svētdien Itālijā norisinājās jaunās sezonas pirmās Nāciju kausa izcīņas sacensības šosejas riteņbraukšanā junioru meiteņu grupā. No Latvijas sportistēm 69,4 kilometru garajā distancē Līna Svarinska finišēja 63. vietā, bet debiju šādas raudzes sacensībās piedzīvoja smilteniete Eva Elīza Leikarte.

Trenera Raivja Belohvoščika vadībā Latvijas junioru sportistes – Līna Svarinska, Enia Kaņepēja (abas “Belo CP/ RRS” un Eva Elīza Leikarte (“Velolifestyle/  Smiltene/ BJSS”) svētdien uzsāka jauno sacensību sezonu. Latvietes startēja Nāciju kausa izcīņas sacensībās – “Trofe de Mareno”. Dalībnieču vidū bija pasaules vadošās junioru sportistes no kopumā 15 valstīm. Uz starta izgāja 128 dalībnieces.No mūsu meitenēm visaugstāk kāpumiem bagātajā sacīkstē ierindojās Līna Svarinska. Latvijas junioru čempione finišēja sekotāju grupā, kas uzvarētājai Meganai Jastrebai no ASV zaudēja 3 minūtes un 22 sekundes. Līnai finišā 63. vieta. Enia Kaņepēja tika ierindota 93. vietā, bet Evai Elīzai Leikartei debijas reizē šāda līmeņa sacensībās 94. pozīcija.
Avots – www.lrf.lv