Sporta mikrofons VELO Studijā ceturtdien viesosies eksprofesionālis un aktīvais riteņbraukšanas treneris Raivis Belohvoščiks

30.01.2019

Ceturtdien pulksten 13:00 Facebook lapā “Sporta mikrofons”, lietotnē LMT Straume un interneta platformā straume.lmt.lv raidījumā VELO Studija viesosies bijušais profesionālais Latvijas šosejas riteņbraucējs, šobrīd Rīgas riteņbraukšanas skolas un riteņbraukšanas kluba  “Belo Cycling project” treneris Raivis Belohvoščiks.

Karjeras laikā Raivis izcīnīja augsto ceturto vietu pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā elites vīru un junioru konkurencēs. Pēc profesionālās karjeras beigām viņš sekmīgi spēja pārkvalificēties par riteņbraukšanas treneri. Raivis izveidojis savu riteņbraukšanas klubu “Belo Cycling project”. Īpaši lielu rūpi bijušais profesionālis uzņēmies par meiteņu riteņbraukšanas attīstīšanu. Viņš spēja profesionālajā komandā iekārtot Liju Laizāni, bet šobrīd strādā ar talantīgajām jaunajām sportistēm – Līnu Svarinsku, Eniu Kaņepēju un citām.

Raidījumā runāsim par Raivja profesionālo karjeru, spēju pārkvalificēties no sportista par treneri, lielākajiem izaicinājumiem trenera darbā, sapņiem un reālajām iespējām starptautisko panākumu gūšanā.

Avots – www.lrf.lv