“SMScredit.lv BMX čempionāta” posmā Mārupē spraigas cīņas trasē un novēlējums olimpiešiem +Video

Nedēļas nogalē mājīgajā Mārupes trasē norisinājās pašmāju lielākā BMX sacensību seriāla “SMScredit.lv BMX čempionāta” pārceltās 2. posma sacensības. Elites un junioru apvienotajā grupā uzvaru svinēja Saldus kluba “Ozolēni” sportists Kristaps Vekša. Sacensību noslēgumā dalībnieki vienojās kopīgam video sveicienam mūsu BMX olimpiešiem – Mārim Štrombergam un Edžum Treimanim.(Foto: Ervijs Rītiņš)

BMX sacensību sezona pamazām tuvojas savai otrajai pusei. Pašmāju lielākajā BMX sacensību seriālā “SMScredit.lv BMX čempionātā” līdz aizvadītajai nedēļas nogalei bija aizvadīti pieci no astoņiem posmiem.

273 dalībnieki sestdien pulcējās mājīgajā BMX kluba “Mārupe” trasē. Posma rīkotāji bija parūpējušies ne tikai par labi sagatavotu trasi, bet arī dažāda veida aktivitātēm, tostarp koncertu. Īpaši jāizceļ sacensību dalībnieku kopīgais sveiciens Latvijas BMX olimpiešiem, Mārim Štrombergam un Edžum Treimanim, kuri jau nākamajā nedēļā startēs Olimpiskajās spēlēs.

Spraigas cīņas Mārupes posmā notika visās vecuma un meistarības grupās. Elites un junioru konkurencē uzvaru izcīnīja Kristaps Vekša. “Ozolēnu” kluba sportists aiz sevis atstāja treniņu biedru Helviju Babri (“Māra Štromberga aģentūra”) un lietuvieti Gabrielius Pabianskas (Lietuva). Šajā pat grupā meitenēm favorītes statusu pārliecinoši apliecināja “Silvas Ziķeru” braucēja Vineta Pētersone, izcīnot uzvaru. Otrā bija Lelde Šuma (“Tālava/ VBSS”), bet trešā mājinieku kluba braucēja Kitija Elste. Amatieru 17+ konkurencē nepārspēts palika rīdzinieks Viesturs Morozs, sev aiz muguras atstājot Tomu Skujiņu (“Māra Štromberga aģentūra”) un Kristapu Konrādu (SK “Spēks”).

B15 – 16 grupā 17 sportistu konkurencē Mārupē triumfēja “RRS/ Rīgas Favorīts” sportists Reino Liepiņš. Finālā viņš apsteidza “Tālava/ VBSS” pārstāvi Edvardu Glāzeru un savu komandas biedru Filipu Kristu Rozīti. B14 konkurencē uzvara “Ozolēnu” braucējam Nikam Rožukalnam. Ierastā dubultuzvara Saldus kluba braucējiem gan izpalika, jo Ronaldam Rītiņam šoreiz finālā piektā vieta. Otro un trešo vietu aizņēma “Ventspils spars” braucēji - Rolands Pommers un Artis Zemrūķis.

B13 grupā pārāks par visiem izrādījās “Mārupes” braucējs Edvards Emīls Liberts, bet labāko trijniekā finālā bija arī “RRS/ Rīgas Favorīts” sportisti – Emīls Kaupužs un Ivars Svarinskis. 12 gadīgo puišu grupā vēl vienu uzvaru “Mārupes” klubam izcīnīja Mārtiņš Zadraks, kuram sekoja madonietis Ritvars Raize un rīdzinieks Oskars Balodis. B11 grupā triumfēja “RRS/ Rīgas Favorīts” braucējs Mikus Freimanis, otrais bija mājinieku kluba braucējs Noah Laake, bet trešais Augustas Baškys no Lietuvas.

B10 grupā 1. vietā Edgars Langmanis, B9 grupā 1. vietā Markuss Ozoliņš, B8 grupā 1. vietā Roberts Černovs (visi “RRS/ Rīgas Favorīts”), B7 grupā 1. vietā Ralfs Domorackis (“Mārupe”), B6 – grupā 1. vietā Patriks Krauklis (“Tālava/ VBSS”), Krūzeru 30+ konkurencē 1. vietā Alvis Lānso (“Mītavas kumeļi”), Krūzeru 17 – 29 grupā 1. vietā Kristaps Ezītis (“Ventspils Spars”), G14+ grupā 1. vietā Vēja Baškyte (Lietuva), G11 – 13 grupā 1. vietā Līva Lizeta Glāzere (“Tālava/ VBSS”), G8-10 grupā 1. vietā Paula Zavinska (“Mītavas kumeļi”), G7 grupā 1. vietā Lotte Etmane (“Derby BMX Club”).

Svētdien visas dienas garumā pozitīvā un spraigā gaisotnē tika aizvadītas Mārupes kausa izcīņas sacensības. Seriāla nākamais posms 27. augustā norisināsies Ventspilī.

SMScredit.lv BMX čempionāta 2016. gada kalendārs:

27.08. – Ventspils

10.09. – Smiltene

 

Avots – www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu