Skarbos laika apstākļos Maslovs un Siltumēna triumfē Latvijas Jaunatnes Olimpiādes individuālajā braucienā

Piektdien Dobelē ar individuālo braucienu sākušās Latvijas Jaunatnes Olimpiādes šosejas riteņbraukšanas sacensības. Puišu konkurencē zelta medaļu ieguva Mārtiņš Maslovs no Rīgas pilsētas, kamēr meitenēm triumfs rīdziniecei Kitijai Siltumēnai. Sestdien jaunie sportisti sacentīsies grupas brauciena sacensības.

Šajā gadā godu uzņemt Latvijas Jaunatnes Olimpiādi saņēma Jelgava, kur par medaļām svētdien sacentīsies arī BMX braucēji. Tikmēr šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensības norisinās Dobelē. Piektdien Lietainie un ļoti vējainie laika apstākļi, kam papildus nāca arī krusa, nebija šķērslis, lai  56 šosejas riteņbraucēji puišu un meiteņu kategorijā, aizvadītu individuālā brauciena sacensības.

Dalībnieki sacentās 10,7 kilometru garajās individuālā brauciena sacensībās pa Krimūnu šoseju. Trasē tika iekļauti vairāki kāpumi un nobraucieni. Galvenais pārbaudījums gan bija spēcīgais un mānīgais vējš.

Visātrāko laiku puišu konkurencē sasniedza Rīgas pilsētas sportists Mārtiņš Maslovs, kurš distancē pavadīja 15 minūtes un 25 sekundes. Trenera Jāņa Krišlauka audzēknim zelta godalga. Arī otrā un trešā vieta Rīgas pilsētas riteņbraucējiem. Uzvarētājam zaudējot astoņas sekundes, otrais palika Toms Ustups, bet bronzas godalga Latvijas individuālā brauciena čempionam Matīsam Kaļveršam (+00:00:15). Labāko sešiniekā iekļuva arī  - Rihards Reinfelds (Ķekavas novads), Roberts Čukurs (Grobiņas novads) un Artūrs Erdmanis (Rīgas pilsēta).

Zelta medaļu meiteņu konkurencē izcīnīja Kitija Siltumēna no Rīgas pilsētas. Trenera Jāņa Krišlauka audzēkne trasē pavadīja 17 minūtes un 57 sekundes. Otrā vieta un sudraba godalga liepājniecei Martai Petkus, kuru no čempiones šķīra 25 sekundes. Tikmēr bronzas godalga Dobeles novada sportistei Evelīnai Ermanei Marčenko, kura Siltumēnai piekāpās par 28 sekundēm. Labāko sešiniekā iekļuva arī – Laura Belohvoščika (Rīgas pilsēta), Adelīna Jefimova (Dobeles novads) un Lāsma Elza Vaivode (Rīgas pilsēta).

Sestdien pulksten 11:00 pie Dobeles kultūras nama tiks dots starts 50 kilometru garā grupas brauciena sacensībās puišiem. Tikmēr ap pulksten 12:30 sacensības 30 kilometru distancē aizvadīs meitenes.

Avots – www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu