Sestdien un svētdien Igaunijas pilsētā Otepē aizvadīts Baltijas kausa 3. un 4. posma sacensības šosejas riteņbraukšanā.

26.04.2022

Rīgas riteņbraukšanas skolas audzēkņi uzrādija labus rezultātus šajās sacensībās izcīnot vairākas medaļas.  

Sestdienā (23.04) ļoti labu rezultātus uzrādīja C grupas puiši 1. vieta Helvijam Kanceram, 2. vieta Georgs Tjumins, 3.vieta Arvīds Logins. C grupā meitenēm 1. vieta Laura Klismete un 3.vieta Katrīnai Amandai Kozlovskai. D grupā zēniem Mārtiņam Galoveckim 2. vieta, Mihailam Rikam 3.vieta un Pāvelam Matvējevam 4.vieta.

Jauniešiem labākais no Rīgas riteņbraukšanas skolas bija Filips Lucēvičs 7.vieta. U23 grupā 3. vieta Valteram Kārlim Grundulim.

Otrajā dienā svētdienā(24.04) lielisku apņēmību, cīņas garu izrādija Toms Strēlis, kurš iepriekšējā dienā piedzīvoja smagu kritienu, bet nākošā dienā C grupā pušiem spēja izcīnīt 1.vietu. Otrā vieta Helvijam Kanceram. C grupā meitenēm 1. vieta Laura Klismete. D grupā zēniem 2. vieta Mihailam Rikam, 3.vieta Pāvelam Matvējevam un 4.vieta Mārtiņam Galoveckim. Junioru meiteņu grupā 2. vieta Laurai Belohvoščikai, 3.vieta Rūtai Zibenei.