Sestdien Dobelē startēs 2018. gada “Cerību kausa” izcīņas sezona

12.04.2018

Ar individuālā brauciena sacensībām sestdien Dobeles pusē esošajā Apguldē sāksies 2018. gada Latvijas jaunatnes šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāla “Cerību kauss” sezona. Kopumā šī gada sacensību seriālā paredzēti pieci posmi.

 Piekto sezonu pēc kārtas Latvijas jaunatnes šosejas riteņbraukšanas sacensības “Cerību kauss” risināsies visas sezonas garumā. 2018. gadā “Cerību kausa” izcīņā, ko rīko Latvijas Riteņbraukšanas federācijas sadarbībā ar vietējo pašvaldību un riteņbraukšanas nodaļu atbalstu, iekļauti kopumā pieci posmi, kas risināsies Dobelē, Kuldīgā, Cēsīs, Talsos un Siguldā.

Sezonas pirmais posms šīs nedēļas sestdienā no pulksten 12:00 gaidāms Dobeles pusē esošajā Apguldē vienlaikus ar “Dobeles dzirnavnieks” kausa izcīņas pirmo posmu. Zēnu, jauniešu un meiteņu vecuma grupu dalībniekus sagaida 5 (D grupai) un 10 kilometru (pārējām vecuma grupām) garas distances bez nopietniem kāpumiem. Tradicionāli Apguldē izveidotā distance vedīs pa mazas intensitātes satiksmes ceļu. Sacensību starta saraksts tiks publicēts piektdien. Latvijas jaunajiem šosejas riteņbraucējiem konkurenci sagādās Lietuvas velosportisti.

Jaunajā “Cerību kausa” izcīņas sacensību sezonā sportisti mērosies spēkiem ne tikai individuālajā, bet arī kritērija un grupas braucienos, kā arī kalnā braukšanā. Jaunie sportisti cīnīsies par līderu krekliem individuālajā vērtējumā. Tāpat tiks noskaidrotas arī vadošās komandas B un C grupās. Katrā posmā jaunos riteņbraucēji pēc finiša varēs baudīt gardo un veselīgo “Baltais” produkciju.

Avots – www.lrf.lv