Seko līdzi Latvijas čempionāta BMX izšķirošajiem braucieniem “Sportacentrs.com”

Sestdien Rīgā esošajā Mežaparka trasē notiks Latvijas čempionāts BMX riteņbraukšanā. Latvijas Riteņbraukšanas federācija aicina līdzjutējus sekot līdzi aizraujošajām cīņām par valsts čempiona titulu arī portālā “Sportacentrs.com” un “Sportacentrs.com” TV kanālā. Tiešraides sākums no pulksten 16:00. (Foto: Sanda Tūtere)

Latvijas čempionāts BMX riteņbraukšanā šajā ir īpašs ar to, ka tas visās vecuma un meistarības grupās norisināsies vienas dienas sacensībās nevis seriālā kā tas bijis iepriekšējos gadus. Cīņa par valsts čempiona tituliem norisināsies Rīgā esošajā Mežaparka BMX trasē, kur ikdienā treniņus aizvada Latvijas lielākais BMX klubs – “Rīgas Favorīts”.

Dalību Latvijas čempionātā apstiprinājuši praktiski visi labākie pašmāju BMX braucēji, starp kuriem arī Edžus Treimanis, Kristens Krīgers, Rihards Veide, Kristaps Vekša, Helvijs Babris, Ansis Uškaurs un citi. Iztrūks vienīgi pasaules BMX leģendas – Māra Štromberga.

Pirmo reizi vēsturē Latvijas čempionātu BMX riteņbraukšanā būs iespēja vērot video tiešraidē. No pusfināla braucieniem, kas sāksies pulksten 16:00, līdz pat pēdējam finālam, ikviens Latvijas sporta līdzjutējs tiek aicināts vērot aizraujošās cīņas par čempiona tituliem portālā “Sportacentrs.com” un “Sportacentrs.com” TV kanālā. Pārraidi komentēs Toms Markss un Krišjānis Pundurs. Gaidāmas arī intervijas ar mūsu vadošajiem sportistiem un citi interesanti notikumi.

Avots – www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu