slider2

Sasniegumi

Rīgas Riteņbraukšanas skolas izglītojamo labākie sasniegumi 2017; 2018; 2019.gadā:

BMX riteņbraukšana

Gads Sacensības Izglītojamā Vārds, Uzvārds Izcīnītā vieta
2017 Eiropas čempionāts Francijā  

Emīls Kaupužs,

 

30.
Eiropas čempionāts Francijā Ivars Svarinskis 20.
Eiropas čempionāts Francijā Mikus Freimanis 1.
Eiropas čempionāts Francijā Kristers Apels 1.
Eiropas čempionāts Francijā Paula Kibare 1.
Eiropas čempionāts Francijā Markuss Ozoliņš 4.
Eiropas čempionāts Francijā Henrijs Lejnieks 8.
Eiropas čempionāts Francijā Edvards Tūters 14.
Eiropas čempionāts Francijā Justs Lapiņš 9.
Eiropas čempionāts Francijā Ralfs Spila 9.
Eiropas čempionāts Francijā Valters Bērzkalns 16.
Pasaules čempionāts Kristers Apels 4.
Pasaules čempionāts Paula Kibare 8.
Pasaules čempionāts Markuss Ozolnieks 13.
2018 Latvijas čempionāts, Mārupe (Elite) Ansis Uškaurs 1.
Latvijas čempionāts, Mārupe Filips Krists Rozītis 3.
Latvijas čempionāts, Mārupe Edvards Veiss 4.
Latvijas čempionāts, Mārupe Matīss Kalveršs 3.
Latvijas čempionāts, Mārupe Krists Kasparovičs 4.
Latvijas čempionāts, Mārupe Oskars Balodis 8.
Latvijas čempionāts, Mārupe Ivars Svarinskis 2.
Latvijas čempionāts, Mārupe Oto Kalniņš 4.
Latvijas čempionāts, Mārupe Agris Možeiko 7.
Latvijas čempionāts, Mārupe Elans Mazuļčiks 6.
Eiropas kauss 19.05. Beļģijā Filips Krists Rozītis 7.
Eiropas kauss 24.03. Itālijā Matīss Kalveršs 55.
Eiropas kauss 24.03. Itālijā Oto Kalniņš 47.
Eiropas kauss 24.03. Itālijā Oskars Balodis 29.
Eiropas čempionāts(B13) Mikus Freimanis 5.
Eiropas čempionāts(G12) Paula Kibare 1.
Eiropas čempionāts(B12) Edgars Langmanis 8.
Eiropas čempionāts(B11) Kristers Apels 3.
Eiropas čempionāts(B10) Edvards Tūters 4.
Eiropas čempionāts(B7) Bruno Vanags 2.
Eiropas čempionāts(G7) Ramona Bāre 2.
Pasaules čempionāts(G12) Paula Kibare 1.
Pasaules čempionāts(B11) Kristers Apels 2.
Pasaules čempionāts(G7) Ramona Bāre 2.
Pasaules čempionāts(G7) Sofija Elizabete Zeica 4.
2019 Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, Jelgava Helēna Amanda Brūvere 4.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, Jelgava Ivars Svarinskis 3.
Latvijas čempionāts Valmiera Estere Zaķīte 5.
Latvijas čempionāts Valmiera Krists Kasparovičs 4.
Latvijas čempionāts Valmiera Rūta Ziemane 3.
Latvijas čempionāts Valmiera Paula Kibare 2.
Latvijas čempionāts Valmiera Helēna Amandea Brūvere 2.
Latvijas čempionāts Valmiera Rūdolfs Sīklis 1.
Latvijas čempionāts Valmiera Roberts Černovs 2.
Latvijas čempionāts Valmiera Gustavs Puriņš 3.
Latvijas čempionāts Valmiera Bruno Vanags 1.
Latvijas čempionāts Valmiera Edvards Tūters 4.
Latvijas čempionāts Valmiera Markuss Ozolnieks 5.
Latvijas čempionāts Valmiera Edgars Langmanis 1.
Latvijas čempionāts Valmiera Kristers Oiguss 4.
Latvijas čempionāts Valmiera Ralfs Ratnieks 1.
Latvijas čempionāts Valmiera Valters Bērzkalns 5.
Latvijas čempionāts Valmiera Mikus Freimanis 1.
Latvijas čempionāts Valmiera
Marks Ņikiforovs
1.
Latvijas čempionāts Valmiera Gustavs Sūna 3.
Latvijas čempionāts Valmiera Roberts Zaķītis 5.
Latvijas čempionāts Valmiera Filips Krists Rozītis 3.
Latvijas čempionāts Valmiera Ivars Svarinskis 2.
Latvijas čempionāts Valmiera Oto Kalniņš 3.
Pasaules čempionāts  Beļģija, Zoldera (B12) Kristers Apels 3.
Eiropas čempionāts  Latvija, Valmiera (B12) Kristers Apels 1.
Eiropas čempionāts Latvija, Valmiera

(G13-14)

Paula Kibare 1.
Eiropas čempionāts Latvija, Valmiera (B13) Edgars Langmanis 1.
Eiropas kauss 1. posms  Itālija, Verona (B12) Kristers Apels 1.
Eiropas kauss 1. posms Itālija, Verona (B13) Edgars Langmanis 3.
Eiropas kauss 1. posms  Itālija, Verona (B14) Mikus Freimanis 3.
Eiropas kauss 2. posms  Itālija, Verona (B12) Kristers Apels 1.
Eiropas kauss 2. posms Itālija, Verona (B13) Edgars Langmanis 3.
Eiropas kauss 2. posms Itālija, Verona (G13-14) Paula Kibare 2.
Eiropas kauss 3. posms Beļģija, Zoldera (B14) Bruno Vanags 1.
Eiropas kauss 3. posms  Beļģija, Zoldera (B13) Edgars Langmanis 1.
Eiropas kauss 3. posms Beļģija, Zoldera (B12) Kristers Apels 1.
Eiropas kauss 3. posms  Beļģija, Zoldera (Elite) Ansis Uškaurs 1.
Eiropas kauss 4. posms Beļģija, Zoldera (B12) Kristers Apels 2.
Eiropas kauss 4. posms  Beļģija, Zoldera (B13) Edgars Langmanis 1.
Eiropas kauss 5. posms Norvēģija, Raade (B13) Edgars Langmanis 1.
Eiropas kauss 5. posms Norvēģija, Raade (B14) Mikus Freimanis 1.
Eiropas kauss 6. posms Norvēģija, Raade (B13) Edgars Langmanis 1.
Eiropas kauss 6. posms Norvēģija, Raade (B14) Mikus Freimanis 1.
Eiropas kauss 7. posms Francija, Sarrians (G13-14) Paula Kibare

 

2.
Eiropas kauss 7. posms Francija, Sarrians (B13) Edgars Langmanis

 

2.
Eiropas kauss 7. Posms Francija, Sarrians (Elite) Ansis Uškaurs 1.
Eiropas kauss 8. posms Francija, Sarrians(Elite) Ansis Uškaurs 1.

 

Šosejas riteņbraukšana

Gads Sacensības Izglītojamā Vārds, Uzvārds Izcīnītā vieta
2017 Latvijas Jaunatnes Olimpiāde(MTB), Priekuļi Arvo Godiņš 1.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde(Šoseja), Cēsis Līna Svarinska 2.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde(Šoseja), Cēsis Enia Kaņepēja 3.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde(Šoseja), Cēsis Kitija Siltumēna 4.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde(Šoseja), Cēsis Pauls Rubenis 1.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde(Šoseja), Cēsis Danieēls Kažis 2.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde(Šoseja), Cēsis Roberts Andersons 3.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde(Šoseja), Cēsis Bruno Mārtiņš Binovskis 4.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde(Šoseja), Cēsis Dans Raivo Bekmanis 5.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) Elite Krists Neilands 1.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) U23 Deins Kaņepējs 1.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) Elite Andris Vosekalns 5
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) U23 Mārtiņš Pluto 3.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) U23 Klāvs Rubenis 4.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) U23 Aleksandrs Kulakovs 5.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) Elite Viktorija Sipoviča 2.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) junioriem Aleks Jānis Logins 3.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) junioriem Ričards Roberts Sauja 5.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) juniorēm Adele Ilga Spigovska 1.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) juniorēm Viktorija Loiko 2.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) jauniešiem Pauls Rubenis 1.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) jauniešiem Kristiāns Belohvoščiks 2.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) jauniešiem Dans Raivo Bekmanis 3.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) jauniešiem Ričards Dresmanis 4.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) Elite Krists Neilands 3.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) U23 Deins Kaņepējs 2.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) Elite Viktorija Sipoviča 3.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) junioriem Ričards Roberts Sauja 2.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) junioriem Kristofers Rungulis 3.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) junioriem Kristaps Siltumēns 5.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) juniorēm Viktorija Loiko 3.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) juniorēm Adele Ilga Spigovska 4.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jauniešiem Daniēls Kažis 1.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jauniešiem Dans Raivo Bekmanis 2.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jauniešiem Pauls Rubenis 3.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jauniešiem Kristiāns Belohvoščiks 4.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jaunietēm Līna Svarinska 3.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jaunietēm Enia Kaņepēja 4.
Latvijas čempionāts XCO (MTB kross) (juniori) Artūrs Krasts 1.
Latvijas čempionāts XCO (MTB kross) (juniori) Andris Romanovskis 2.
Latvijas čempionāts MTB maratonā (juniori) (juniori) Artūrs Krasts 1.
Latvijas čempionāts MTB maratonā (juniori) Andris Romanovskis 2.
Eiropas čempionāts U23 Mārtiņš Pluto 127.
Eiropas čempionāts U23 Klāvs Rubenis 46.
Eiropas čempionāts U23 Deins Kaņepējs 21.
2018 Latvijas čempionāts MTB Lija Laizāne 1.
Latvijas čempionāts MTB junioriem Alekss Krasts 1.
Latvijas čempionāts XCO (MTB kross) (Elite) Andris Romanovskis 5
Latvijas čempionāts MTB juniorēm Enia Kaņepēja 2.
Latvijas čempionāts MTB juniorēm Līna Svarinska 3.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) (U23) Ulvis Horens Korbergs 3.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) junioriem Aleks Jānis Ražinskis 1.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) junioriem Māris Butkevičs 3.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) Elite Lija Laizāne 1.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) U23 Viktorija Sipoviča 2.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) U23 Helēna Ērgle 3.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jauniešiem Roberts Andersons 1.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jauniešiem Matīss Kaļveršs 2.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jauniešiem Kārlis Smilga 3.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) juniorēm Līna Svarinska 3.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jaunietēm Kitija Siltumēna 1.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) junioriem Aleks Jānis Ražinskis 1.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) junioriem Alekss Krasts 3.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) jauniešiem Bruno Binovskis 1.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) jauniešiem Kristiāns Belohvoščiks 3.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) juniorēm Līna Svarinska 1.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) Elite Krists Neilands 1.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) U23 Mārtiņš Pluto 1.
Latvijas čempionāts šosejā (kalnā brauciens) Elite Deins Kaņepējs 3.
Latvijas čempionāts šosejā (kalnā brauciens) U23 Viktorija Sipoviča 1.
Latvijas čempionāts šosejā (kalnā brauciens) U23 Helēna Ērgle 3.
Latvijas čempionāts šosejā (kalnā brauciens) junioriem Kristaps Siltumēns 1.
Latvijas čempionāts šosejā (kalnā brauciens) junioriem Alekss Krasts 3.
Latvijas čempionāts šosejā (kalnā brauciens) juniorēm Līna Svarinska 1.
Latvijas čempionāts šosejā (kalnā brauciens) jauniešiem Kristiāns Belohvoščiks 1.
Latvijas čempionāts šosejā (kalnā brauciens) jauniešiem Kristaps Malnačs 2.
Latvijas čempionāts šosejā (kalnā brauciens) meitenēm Kitija Siltumēna 2.
Latvijas čempionāts šosejā (kalnā brauciens) zēniem Artūrs Nummurs 1.
Latvijas čempionāts šosejā (kalnā brauciens) zēniem Dans Krumpāns 3.
Latvijas čempionāts šosejā (kalnā brauciens) meitenēm Laura Belohvoščika 1.
Latvijas čempionāts šosejā (kalnā brauciens) meitenēm Alise Milča 2.
GP Nazioni 1.1kat Līna Svarinska 5.
International Tour of Slovakia Alekss Krasts 1.
International Tour of Slovakia Pauls Rubenis 4.
Nāciju Kauss Beļģija Aleks Jānis Ražinskis 96.
Nāciju Kauss Čehija Pauls Rubenis 27.
Nāciju Kauss Čehija Aleks Jānis Ražinskis 69.
Nāciju Kauss Čehija Alekss Krasts 56.
Nāciju Kauss Čehija Kristaps Siltumēns 50.
Giro d’italia 11. Posmā Krists Neilands 30.
Giro d’italia 1. Posmā Lija Laizāne 23.
Giro d’italia 6. Posmā Lija Laizāne 35.
Eiropas čempionāts junioriem Aleks Jānis Ražinskis 42.
Eiropas čempionāts juniorēm Līna Svarinska 36.
Eiropas čempionāts juniorēm Līna Svarinska 35.
Eiropas čempionāts Elite Krists Neilands 48.
Eiropas čempionāts Elite Lija Laizāne 31.
Eiropas čempionāts Elite Lija Laizāne 69.
Pasaules čempionāts juniorēm Līna Svarinska 36.
Pasaules čempionāts junioriem Alekss Krasts 63.
2019 Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, Jelgava Kitija Siltumēna 1.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, Jelgava Laura Belohvoščika 4.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, Jelgava Mārtiņš Maslovs 1.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, Jelgava Toms Ustups 2.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, Jelgava Matīss Kaļveršs 3.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, Jelgava Kitija Siltumēna 2.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, Jelgava Laura Belohvoščika 3.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, Jelgava Diāna Sauša 5.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, Jelgava Toms Ustups 1.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, Jelgava Matīss Kaļveršs 2.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, Jelgava Mārtiņš Maslovs 3.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, Jelgava Kristaps Malnačs 5.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde(MTB), Jelgava Laura Belohvoščika 2.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde(MTB), Jelgava Alise Milča 5.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde(MTB), Jelgava Kārlis Klismets 1.
Latvijas Jaunatnes Olimpiāde(MTB), Jelgava Matīss Kaļveršs 4.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jauniešiem Matīss Kaļveršs 1.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jauniešiem Toms Ustups 2.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jauniešiem Mārtiņš Maslovs 4.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jauniešiem Artūrs Erdmanis 5.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) juniorēm Līna Svarinska 2.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jaunietēm Laura Belohvoščika 1.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jaunietēm Kitija Siltumēna 2.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) meitenēm Rūta Zibene 2.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) meitenēm Alise Milča 4.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) meitenēm Paula Patrīcija Tilko 5.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jauniešiem Artūrs Nummurs 1.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jauniešiem Dans Krumpāns 2.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jauniešiem Roberts Ļaudanskis 4.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) jauniešiem Riks Sipovičs 5.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) Elite Krists Neilands 1.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) junioriem Daniēls Kažis 1.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) junioriem Roberts Andersons 2.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) junioriem Alekss Krasts 3.
Latvijas čempionāts šosejā (individuālais brauciens) junioriem Pauls Rubenis 4.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) junioriem Pauls Rubenis 1.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) junioriem Kristiāns Belohvoščiks 2.
Latvijas čempionāts šosejā (grupas brauciens) junioriem Roberts Andersons 5.
Latvijas čempionāts XCO (MTB kross) (Elite) Artūrs Krasts 5.
Eiropas čempionāts junioriem Roberts Andersons 20
Eiropas čempionāts junioriem Kristiāns Belohvoščiks 40.
Eiropas čempionāts junioriem Daniēls Kažis 56
Eiropas čempionāts junioriem Alekss Krasts 66.
Eiropas čempionāts juniorēm Līna Svarinska 67.
Eiropas čempionāts juniorēm Līna Svarinska 31.
Eiropas čempionāts U23 Mārtiņš Pluto 26.
Pasaules čempionāts junioriem Kristiāns Belohvoščiks 60.
Pasaules čempionāts juniorēm Līna Svarinska 48.
Pasaules čempionāts juniorēm Līna Svarinska 21.