Saramotins noslēdzis sezonas pirmo daudzdienu velobraucienu

25.01.2016

Latvijas profesionālais riteņbraucējs Aleksejs Saramotins(RRS), kurš pārstāv Šveices komandu IAM, svētdien «Tour Down Under» velobraucienu, kas risinājās Austrālijā, noslēdza ar kopvērtējumā ieņemtu 110.vietu.

Svētdien sportisti veica 90 kilometrus garo noslēdzošo – sesto – sacensību posmu, kurā par uzvarētāju kļuva austrālietis Kalebs Evanss no «Orica GreenEDGE». Tikmēr Saramotins šoreiz bija 99.pozīcijā, no uzvarētāja atpaliekot par 25 sekundēm.

Savukārt par šī velobrauciena kopvērtējuma uzvarētāju kļuva austrāliešu sprinteris Saimons Džerānss no «Orica GreenEDGE» komandas, kurš par deviņām sekundēm apsteidza savu tautieti Ričiju Porti (BMC). Džerānss par šī velobrauciena uzvarētāju kļuvis jau ceturto reizi karjerā. Iepriekš viņš bija triumfējis 2006., 2012. un 2014.gadā. Saramotins velobraucienu noslēdza 110.pozīcijā, uzvarētājam piekāpjoties par 33 minūtēm un 37 sekundēm.

 

Avots www.lrf.lv