Saramotins aizvadījis treniņnometni “Bora Hansgrohe” sastāvā, Berķis kļūst par Smukuļa komandas fizioterapeitu

Janvāra beigās un februāra sākumā Latvijas vadošie šosejas riteņbraucēji uzsāks 2017. gada sacensību sezonu. Aleksejs Saramotins aizvadījis treniņnometni Vācijas vienības “Bora Hansgrohe” sastāvā, bet sezonu viņš uzsāks janvāra beigās ar dalību UCI kategorijas velobraucienos Spānijā. Tikmēr Valdis Berķis pievienojies Gata Smukuļa un Arvja Pizika pārstāvētajai “Delko Marseille Provence KTM” komandai, papildinot tās apkalpojošā personāla sastāvu.

Pilnā sparā pasaules vadošās riteņbraukšanas komandas prezentē savus jaunos formas tērpus, velosipēdus un runā par saviem mērķiem. Vēl aizvadītā gada nogalē par saviem plāniem informēja pasaules tūres jaunpienācēja – Vācijas komandas “Bora Hansgrohe”. To pārstāvēs arī daudzkārtējais Latvijas čempions grupas braucienā Aleksejs Saramotins. Viņš, kopā ar komandas biedriem, tostarp esošo pasaules čempionu Peteru Saganu, aizvadījis treniņnometni, kas notika Spānijas esošajā piejūras pilsētiņā Plaja de Gandia. Tās laikā tika veikta gan fiziskās bāzes nostiprināšana, gan arī aizvadīti velotreniņi un dažādas citas nodarbības.

Uzreiz pēc nometnes Aleksejs Saramotins, kurš ikdienā dzīvo Francijas pilsētā Nicā, iegriezās Latvijā, kur arī sagaidīja jauno gadu. Sportists atklāja, ka sezonu jaunās komandas sastāvā plāno uzsākt šī mēneša beigās Spānijā, kur notiks virkne UCI kategorijas viendienas velobraucienu. Sezonas pirmās daļas lielākais uzsvars tiks likts uz pavasara klasiskām.

Francijas pro kontinentālās komandas “Delko Marseille Provence KTM” komandai pievienojies Valdis Berķis, kurš veiks fizioterapeita darbu. Berķis savulaik ir bijis viens no Latvijas vadošajiem sportistiem zēnu, jauniešu un junioru grupās, lielākos individuālos panākumus gūstot MTB sacensībās. Jāpiebilst, ka Valdis ir jau trešais latvietis šajā komandā. “Delko Marseille Provence KTM” sastāvā startēs arī Latvijas absolūtais čempions Gatis Smukulis, kamēr sporta direktora amatā jau vairākas sezonas strādā Arvis Piziks.

Avots – www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu