RRS/ Purvciems lepojas ar saviem audzēkņiem un aicina pievienoties jaunus riteņbraukšanas cienītājus

13.10.2017

Latvijas Riteņbraukšanas federācija atsāk rubriku “Sāc trenēties riteņbraukšanā!” Pirmajā apskatā aicinām iepazīties ar Rīgas Riteņbraukšanas skolas/ Purvciems šosejas riteņbraukšanas nodaļu. Šajā gadā trenera Jāņa Krišlauka audzēkņi guva lieliskus panākumus Latvijas un starptautiskā līmeņa sacensībās. Reizē, trenera vadībā sevi apliecināt un iemīlēt riteņbraukšanu bija labas iespējas arī velosporta iesācējiem. Foto: velo.lv.

 VECUMA GRUPAS PUIŠIEM UN MEITENĒM, KURU SPORTISTI TIEK AICINĀTI UZ TRENIŅIEM:

2006-2007.G.’’D’’ grupa

2004-2005.G.’’C’’ grupa

2002-2003.G’’B’’ grupa

INFORMĀCIJA PAR TRENIŅIEM:

Treniņu procesu veido klasiskie šosejas riteņbraukšanas treniņi. To papildina arī MTB un “Cyclo – cross” velotreniņi. Būtiskas uzmanība tiek pievērsta sportista fiziskajai sagatavotībai. Uzmanība tiek vērsta uz vieglatlētikas, vingrošanas un svarcelšanas elementu iekļaušanai nodarbībās. Tāpat sportisti aizvada nodarbības peldēšanā, slēpošanā un slidošanā.

Obligātie nosacījumi: Riteņbraukšanas tiesības, ģimenes ārsta atļauja treniņiem un apdrošināšana.

B grupas riteņbraucējiem treniņi notiek katru dienu, izņemot otrdienas.

‘’C’ grupā 4-5-treniņi nedēļā, atkarībā no sagatavotības.

‘’D’’ grupā 3-4-treniņi nedēļā, atkarībā no sagatvotības.

Iesācējiem treniņu skaits no sākuma ir mazāks, kamēr tiek apgūta pamatprogramma.

TRENIŅBĀZES ATRAŠANĀS VIETA:

Treniņi šobrīd tiek uzsākti vai notiek Rīgas 63. vidusskolas telpās (Juglā), Pāles ielā 9 ieeja no pagalma puses. Treneris ar prieku stāsta, ka drīzumā “RRS/ Purvciems” nodaļas atrašanās vieta tiks pārcelta un Rīgas 80. vidusskolu, kas atrodas Andromēdas gatvē 11. Jaunajā bāzē gaidāmas vēl mūsdienīgākas telpas, bet blakus atrodas arī jauns stadions.

KONTAKTINFORMĀCIJA:

Tālrunis:29589405.

E-pasts:punas@inbox.lv

TRENERIS VELOBĀZĒ:

Darba dienās no 15:00-16:00;

Brīvdienās no 9:00-10:00

SOCIĀLIE TĪKLI:

Facebook: RRS Purvciems

RRS/ PURVCIEMS LEPOJAS:

Mēs lepojamies ar mūsu labākajiem aktīvajiem audzēkņiem – pasaules tūres apritē startējušo profesionāli Tomu Skujiņu, nupat kā kontinentālajā komandā iekļuvušo Mārtiņu Pluto, talantīgo junioru Denisu Trofimovu, brāļiem Klāvu un Paulu Rubeņiem.

Esam gandarīti par mūsu “C” grupas lielisko četrinieku – Tomu Ustupu, Mārtiņu Maslovu, Tomu Ķelderi un Artūru Erdmani, kas pilnībā dominēja visās C grupas šosejas riteņbraukšanas sacensībās Latvijā. Lepojamies ar Toma Ustupa uzvaru Berlībes tūrē, esot labākais no 2004. gadā dzimušajiem puišiem. Lieliski sevi apliecinājis Mārtiņš Maslovs, kurš ieguva “Cerību kausu”, kā arī uzvarēja Latvijas MTB XCO krosa čempionātu un SEB MTB maratona kopvērtējumu C grupā. Mūsu D grupas jaunais sportists Artūrs Nummurs ieguva uzvaras “Cerību kausā”, kā arī aizvadīja lielisku sezonu “Vivus.lv MTB maratonā” un SEB MTB maratonā.

Varam būt gandarīti par Paula Rubeņa uzvaru Latvijas čempionāta un Latvijas Jaunatnes olimpiādes grupas brauciena “B” grupas sacensībās. Pauls arī ieguva piekto vietu prestižā “Radjungendtour” velobraucienā posmā Austrijā. Kristaps Siltumēns uzvarēja MSĢ kausa izcīņas sacensībās.Jāatzīmē arī mūsu meiteņu lielie panākumi. Kitija Siltumēna uzvarēja “Cerību kausā” un daudzās citās sacensībās, bet mūsu vadošā U23 grupas braucēja Viktorija Sipoviča guva godalgas Latvijas elites čempionātā dāmām. Mūsu sasniegtie rezultāti ļauj sevi saukt par labāko jaunatnes komandu valstī! Lepojamies ar mūsu lielisko audzēkņu vecākiem, kuri palīdz trenerim visdažādākajos jautājumos.

 

Avots – www.lrf.lv