RRS BMX sportistiem zelta godalgas Eiropas BMX čempionāta

Beļģijas pilsētā Zolderā notiekošajā Eiropas čempionātā BMX riteņbraukšanā priecēja Latvijas jaunatnes grupu sportisti. Eiropas čempiona titulus izcīnīja – Edgars Langmanis un Paula Kibare.

Puišu B15 grupā finālistu pulkā sev vietu izkaroja “BMX Rīga/ RRS” pārstāvis Edgars Langmanis. Cīņā par godalgām jaudīgais Rīgas kluba braucējs spēja izcīnīt līderpozīciju, ko līdz finišam arī nosargāja. Edgaram līdz šim karjeras pats augstākais sasniegums un pilnvērtīgs Eiropas čempiona tituls.

Vēl vienu zelta medaļu Latvijai atnesa Paula Kibare. “BMX Rīga/ RRS” kluba braucēja līdz finālam nebija uzvarējusi tikai vienā braucienā. Finālā jau no starta Rīgas pilsētas sportiste jau no pirmajiem metriem izvirzījās vadībā. Trasē viņa pozīcijas tikai nostiprināja, skaisti kļūstot par Eiropas čempioni.

B14 grupā ceturto vietu finālā izcīnīja “BMX Rīga/ RRS” Kristers Apels.

https://fb.watch/v/1gjd98C7v/

https://fb.watch/v/aBY71m82h/

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu