RĪGAS SPORTA NAKTS 2015.

14.09.2015

Piektdien, 11. septembrī, no plkst. 16.00 līdz plkst. 02:00 Rīgas centrā jau piekto reizi notika aktīvās atpūtas un sporta festivāls “Rīgas Sporta nakts”. Gar pilsētas kanālu, pie Brīvības pieminekļa un pilsētas centra parkos tika izvietotas dažādas tematiskās zonas un sporta aktivitātes. Rīgas Riteņbraukšanas skolu šajā pasākumā pārstāvēja:

Trenera Māra Gūtmaņa audzēkņi no BMX: Nauris Velaus,Estere Zaķīte, Roberts Zaķītis, Henrijs Šarakovs, Anrijs Šarakovs, Marks Ņikiforovs, Ralfs Mugurevičs, Tomass Zeics un Gregors Tauriņš.

Trenera Sergeja Tihoņenko audzēkņi (riteņbraukšana šosejā): Žaklīna Kaļiņeca, Emīls Zālītis, Mārtiņš Purbērziņš, Rūta Skroderēna, Henrijs Krastiņš un  Anastasija Golovčinska.

Treneres Tatjanas Aisenas audzēkņi (riteņbraukšana šosejā): Oļegs Lukašaņecs, Kristaps Malnačs, Mārtiņš Nurža, Toms Goba, Jēkabs Kārlis Bērziņš, Artūrs Priede, Māris Butkevičs, Timurs Aisens, Toms Ozols un Renārs Šmats.

Mazs ieskats Sporta Nakts 2015. aktīvajā atpūtā.