RĪGAS PILSĒTAS ATKLĀTĀS 2015.GADA SEZONAS NOSLĒGUMA SACENSĪBAS RITEŅBRAUKŠANĀ ŠOSEJĀ INDIVIDUĀLAJĀ BRAUCIENĀ

08.10.2015

Trešdien, 7.oktobrī , Biķernieku kompleksās sporta bāzē norisinājās Rīgas pilsētas atklātās 2015.gada sezonas noslēguma sacensības riteņbraukšanā šosejā individuālajā braucienā. Startam tika pieteikti riteņbraucēji no Rīgas Riteņbraukšanas skolas, Talsu novada Sporta skolas, Kuldīgas novada Sporta skolas, Dobeles sporta skolas, Smiltenes BJSS, RSK Tandēms, BJC „Daugmale” un MSĢ audzēkņi.

Uz startu šajā vēsajā, bet saulainajā dienā devās 137 jaunie riteņbraucēji. Pašiem jaunākajiem (2003.-2004.g.dzim.) bija jāpieveic 1.aplis (5,945 km), pārējām vecuma grupām-2.apļi. Ar uzrādītajiem rezultātiem var iepazīties RRS mājas lapas sadaļā Sacensības-Finiša protokols.

Atvainojamies sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem par sāgādātajām neērtībām, gaidot uzvarētāju apbalvošanu.

Godalgotās vietas ieguvēji, kuri  neieradās uz apbalvošanu, diplomus varēs saņemt pie sava trenera.

(RRS administrācija).

we th srthdf

g dfg

dfg

bdfgb dfgb dfgb dfg