Rīgas kauss daudzdienu velobraucienā jauniešiem 2020, 28.07.-30.07.2020

Pagājušajā nedēļā no 28.07.-30.07.2020 norisinājās tradicionālās Rīgas Riteņbraukšanas skolas organizētās starptautiskās daudzdienu velosacensības (Rīgas kauss daudzdienu velobraucienā jauniešiem 2020). Sacensības notika trīs dienu garumā. To laikā sportisti veica četrus etapus. Kopumā startēja 86 dalībnieki, kuri pārstāvēja Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas riteņbraukšanas klubus.

Pirmajā etapā Biķernieku trasē grupas braucienā veicot 71.5 kilometru, uzvaru izcīnija Rīgas Riteņbraukšanas skolas velosportists Toms Ustups, otrajā vietā Igaunijas kluba Kalevi Jalgrattakool velosportists Martins Krusemann, trešā vietā Murjāņu sporta ģimnāzijas velosportists Rihards Reinfelds.

Otrajā dienā sportisti no rīta sacentās individuālajā braucienā, kam sekoja vēl viens grupas brauciens pretējā virzienā pa Biķernieku trasi. Individuālajā braucienā, veicot divus Biķernieku trases lielos apļus, uzvaru izcīnija Murjāņu sporta ģimnāzijas velosportists Rihards Reinfelds. Otro vietu ieguva Igaunijas kluba Viljandi rattaklubi velosportists Romets Pajurs, trešajā vietā Rīgas Riteņbraukšanas skolas velosportists Toms Ustups. Dienas otrajā pusē grupas braucienā tika veikta 71,5 kilometru gara distance. Spraigā cīņā uzvaru izcīnija Rīgas Riteņbraukšanas skolas velosportists Toms Ustups, otrajā vietā atstājot Poļu kluba Alks Stal – Big Star Grudziadz velosportistu Gracjanu Dabrowski un trešajā vietā Igaunijas kluba Rein Taaramea rattaklubi velosportistu Karlu Kuriti.

Pirms pēdējā etapa kopvērtējumā līderis bija Murjāņu sporta ģimnāzijas velosportists Rihards Reinfelds, no kura 6 sekundes atpalika Rīgas Riteņbraukšanas skolas velosportists Toms Ustups. Veicot 39 kilometru grupas braucienu uzvaru izcīnija Lietuvas kluba Šilales SM DSK Kvedarna velosportists Jomantas Venckus, kurš par 9 sekundēm apsteidza Igaunijas kluba Kalevi Jalgrattakool velosportists  Martinu Krusemannu. Trešajā vietā ierindojās Rīgas Riteņbraukšanas skolas velosportists Toms Ustups.

Kopvērtējumā uzvaru izcīnija Rīgas Riteņbraukšanas skolas velosportists Toms Ustups. Otrajā vietā atstājot Igaunijas kluba Kalevi Jalgrattakool velosportistu Martinu Krusemannu, trešā vieta Murjāņu sporta ģimnāzijas velosportistam Arnoldam Zariņam.

Komandu kopvērtējumā uzvaru izcīnija Rīgas Riteņbraukšanas skolas komanda (RRS 1) – Toms Ustups, Riks Sipovičs, Lavrs Sipovičs, Reilijs Emīls Zālītis un Mikus Rūdolfs Stelps.

Individuālājā kopvērtējumā juniorēm pirmo vietu izcīnija Igaunijas kluba Viljandi rattaklubi velosportiste Elina Tasane, otrajā vietā arī Igaunijas kluba Viljandi rattaklubi velosportiste Reier Kirke un trešajā vietā Polijas kluba Alks Stal – Big Star Grudziadz velosportiste Wlodarczyk Julia.

Izsakam paldies mūsu atbalstītājiem - RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTS;   SIA"ABI2"; XSPORTS; SIA „GEKA”; ISOSTAR; MY SPORT.

Izsakam paldies Rīgas Ritenbraukšanas skolas treneriem, kuru audzēkņi sekmīgi startēja Rīgas kausa daudzdienu velobraucienā jauniešiem.

V.Smirnovam, I.Aisenam, J.Krišlaukam, S.Butušanai, T.Aisenai, S.Tihoņenko, A.Brēmanim, O.Korotčenko. O.Gailišam.

 

Foto skatīt šeit

Rezultātus skatīt šeit

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu