Rigas atklātais čempionāts BMX

24.08.2020

Rīgas atklātajā čempionātā BMX, kurš sestdien, 22. augustā, notika Mežaparka BMX trasē, uzvaru izcīnīja visu dienu pārliecinošu sniegumu demonstrējušais sacensību favorīts – potenciālais Tokijas Olimpisko spēļu Latvijas izlases dalībnieks Helvijs Babris, kurš ikdienā pārstāv MŠA/Valmieras puikas.  Otrajā vietā Daniels Eglītis no Gulbenes Velo Fans, trešajā – Arnis Zecmanis no Ventspils Spars.
Paralēli šim sacensībām norisinājās arī Rigas pilsētas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes BMX.
Īpaši dramatiska cīņa izvērtās Boys 15-16 gadu grupā. Puiši iesaistījās bezkompromisa cīņā, kur neiztika arī bez kritieniem. Pirmajā braucienā kritienu piedzīvoja viens no sacensību galvenajiem favorītiem Mikus Freimanis no BMX Riga/ RRS. Uzvaru kopvērtējumā izcīnīja Edgars Langmanis no BMX Riga /RRS, kurš brauca pie gadu un divus gadus vecākiem sportistiem. Otrajā vietā Mikus Freimanis no BMX Riga / RRS, trešajā – Dāvis Jānis Elbrets no BMX klubs Tālava / VBSS.
Boys 13-14 grupā uzvaru izcīnīja Igaunijas sportists Tonis Mugra, otrajā vietā atstājot gadu jaunāko Kristeru Apelu no BMX Riga / RRS, savukārt trešais – Eduards Bučiņš no BMX Tukums.
Meiteņu kategorijā visas dienas garumā lielisku sniegumu demonstrēja BMX Riga / RRS sportiste Paula Kibare, kura izcīnīja uzvaras visos braucienos arī pie gadu un divus gadus vecākām sportistēm. Otrā vietā Helēna Amanda Brūvere no BMX Riga / RRS, trešajā Igaunijas sportiste Anni Aninama.
Sacensības norisinājās ar Rigas Domes IKSD atbalstu  Paldies Sponsoriem – Sportland, Maxima Latvija, Latvijas Maiznieks, Vitamin Performance.

 

Foto – Sanda Tūtere
https://www.facebook.com/media/set?vanity=BMXRIGA&set=a.3161325993902848