PAR CEĻU SATIKSMES NEGADĪJUMU

27.10.2015

2015. gada 26. oktobrī uz Pleskavas šosejas, pie Garkalnes, ir noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā bija iesaistīti Rīgas Riteņbraukšanas skolas 12-18 gadu veci izglītojamie un speciāli aprīkotais pavadošais automobilis (Opel Vectra).

Informējam, ka no 12 esošajiem izglītojamiem trīs guva smagus ievainojumus un šobrīd atrodas mediķu uzraudzībā. Pārējie izglītojamie guva vieglākas traumas un atrodas mājās vecāku aprūpē.

Pamatojoties uz sporta trenera Jāņa Krišlauka iesniegto nodarbību plānu, š.g. 26.oktobra riteņbraukšanas treniņa sākums bija paredzēts plkst. 10:30 maršrutā Rīga-Sigulda-Rīga.

Vēlamies norādīt, ka Rīgas Riteņbraukšanas skola ir ievērojusi visus drošības noteikumus, kā arī saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumu 225. punktu, trenera Jāņa Krišlauka pavadošais automobilis bija speciāli aprīkots ar dzelteno avārijas gaismas signalizāciju.