Paldies visiem par sveicieniem!

Sirsnīgs paldies visam mūsu Rīgas Riteņbraukšanas skolas kolektīvam, visiem manu darba gaitu kolēģiem un draugiem par siltajiem sveicieniem jubilejā! Esmu saņēmis arī atzinības rakstu no Rīgas domes un no Latvijas Riteņbraukšanas federācijas, kuros man adresētajos sirsnīgajos vārdos, kā spogulī redzu visu mūsu skolas esošo un iepriekšējo kolektīvu (gan skolas darbiniekus, gan audzēkņus un viņu vecākus), visus manus esošos un iepriekšējos darba kolēģus, draugus un riteņbraukšanas sporta atbalstītājus, viss labais, kas ir izdevies, ir pateicoties mums visiem kopā. Mīļš paldies Jums!

Lai daudz priecīgu mirkļu mums visiem arī turpmāk gan riteņbraukšanas sportā, gan pārējās gaitās!

Ar visa laba vēlējumiem, Nikolajs

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu