Neilands izcīna respektablo 28. vietu “Giro d’ Italia” individuālajā braucienā

Lietainos laika apstākļos Itālijā aizvadīts “Giro d’Italia” daudzdienu velobrauciena devītais posms – individuālais brauciens. Krists Neilands 34,8 kilometru garajā distancē izcīnīja 28. vietu. Uzvaru guva galvenais favorīts uz kopvērtējuma uzvaru Primožs Rogličs.

Pirms pirmās brīvdienas “Giro d’Italia” velobrauciena dalībniekus sagaidīja otrais no trijiem individuālajiem braucieniem. Distances garums sasniedza 34,8 kilometrus. Pēdējie 13 kilometri veda izteiktā kāpumā.

Labāko laiku sasniegt izdevās bijušajam pasaules junioru čempionam tramplīnlēkšanā Primožam Rogličam, kurš triumfēja pirmajā etapā, kad arī riteņbraucēji veica individuālo braucienu. Trasē slovēnis pavadīja 51 minūti un 52 sekundes. Otro laiku sasniedza pasaules rekordists stundas braucienā – Viktors Kampenārts (“Lotto Soudal”), kurš uzvarētājam piekāpās par 11 sekundēm. Trešo labāko laiku sasniedza Bauke Mollema no “Trek – Segafredo” (+00:01:00).

Sekmīgi sevi apliecināja “Israel Cycling academy” riteņbraucējs,  Krists Neilands(RRS audzēknis). Mūsu sportists bija labākais no savas komandas, 164 dalībnieku konkurencē gūstot 28. vietu. Rogličam Krists zaudēja 2 minūtes un 57 sekundes.

Kopvērtējumā pēc 9. no 21 posma līderpozīcijas saglabā “UAE Team Emirates” riteņbraucējs Valerio Konti, kurš tuvāko sekotāju Primožu Rogliču apsteidz par 1 minūti un 50 sekundēm.

Rīt dalībniekus sagaida pirmā no divām brīvdienām, bet tūre atsāksies otrdien ar 145 kilometru garo līdzenuma etapu.

 

Avots – www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu