Neilands ar izcīnīto 5. vietu Karpatos nopelna Latvijai vēl 10 UCI punktus

Latvijas U23 izlase noslēgusi Karpatu velobraucienu, kas norisinājās Ungārijā, Slovākijā un Polijā. Kopvērtējumā augsto 5. vietu izcīnīja Krists Neilands (RRS), kurš sev un arī Latvijai nopelnīja 10 UCI pasaules ranga punktus.

Latviju Karpatu velobraucienā pārstāvēja kopumā pieci sportisti – Krists Neilands (RRS), Ēriks Toms Gavars, Raivis Sarakns, Klāvs Rubenis(RRS) un Matīss Riekstiņš. Velobraucienā kopumā tika veikts prologs un četri etapi. Individuāli visveiksmīgākais posms mūsu sportistiem bija trešais, kurā uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Krists Neilands. Tikmēr, ar aktīvu sniegumu atrāvienā izcēlās Gavars.

Velobrauciena noslēdzošajā posmā, kad sportisti sacentās 130 kilometru garajā distancē, solo uzvaru svinēja Norvēģijas riteņbraucējs Ken Levi Eikeland, kurš par 7 sekundēm apsteidza sekotāju grupu. Otrajā vietā finišēja polis Mateuz Grabis, bet trešajā pozīcijā ierindojās vēl viens Polijas riteņbraucējs Karol Kuklevic.

Vadošie braucēji, kuri cīnās par uzvaru kopvērtējumā, finišēja pamatgrupā 18 minūtes un 40 sekundes aiz uzvarētāja. Mūsu sportistam 55. vieta. Pārējie latvieši pēdējā posmā finišu nesasniedza.

Par kopvērtējuma uzvarētāju kļuva austrālietis Hamsih Schreurs no “Klein Constantia”, kurš par 10 sekundēm apsteidza poli Mihalu Palutu (“CCC Sprandi Polkowice”). Trešais tikmēr palika vācietis Maks Kanters no “Brandenburg” vienības (+00:00:11).

Krists Neilands sacensības noslēdza piektajā vietā. Kuldīdznieks, kurš pirmo sezonu pārstāv ASV kontinentālo komandu “Axeon Hagens Berman”, uzvarētājam zaudēja 22 sekundes. Krists arī nopelnīja 10 UCI pasaules ranga punktus.

 

Avots – www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu