Markuss Ozoliņš izcīna otro vietu pasaules čempionātā BMX

26.05.2016

Trešdien Kolumbijā startēja 2016. gada pasaules čempionāts BMX riteņbraukšanā. Pirmajā dienā sacensības aizvadīja jaunāko grupu sportisti līdz 12 gadu vecumam. No Latvijas braucējiem otro vietu B9 vecuma grupā izcīnīja Markuss Ozoliņš(RRS/RF MONUM).

Pasaules čempionāts BMX riteņbraukšanā, kas tradicionāli Olimpisko spēļu gadā norisinās sezonas pirmajā pusē, šajā gadā tiek aizvadīts Kolumbijas pilsētas Medellin trasē, pulcējot vadošos BMX sportistus dažādās vecuma un meistarības grupās. Latviju nozīmīgajās sacensībās pārstāv kopumā 18 sportisti.

Čempionāta pirmajā dienā sacensības aizvadīja bērnu un jauniešu grupu sportisti līdz 12 gadu vecumam. No Latvijas sportistiem lielajā karstumā finālā iekļuva četri braucēji. Lielāko panākumu sasniedza B9 grupas jaunais sportists Markuss Ozoliņš(RRS/RF MONUM). Rīdzinieks lielajā finālā spēja izcīnīt augsto otro vietu.

G10 grupā Paula Kibare izcīnīja sesto vietu. Tikmēr B7 konkurencē Markuss Domorackis ieguva sesto vietu, bet Patrikam Krauklim B6 vecuma grupā finālā piektā vieta.

Šodien sacensības aizvadīs vecāko grupu jaunieši un amatieri. Tikmēr elites un junioru braucienu starti gaidāmi sestdien un svētdien.

Avots – www.lrf.lv