LRF sezonas godināšanas pasākumā apbalvoti Latvijas čempioni BMX riteņbraukšanā

06.12.2017

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas sezonas godināšanas pasākuma laikā svinīgā atmosfērā tika godināti 2017. gada Latvijas bērnu, jaunatnes un amatieru čempioni BMX riteņbraukšanā.  Sportistiem tika pasniegti Latvijas čempionu krekli, kuros tie startēs nākamā gada Latvijas čempionātā. Foto: Kaspars Suškevics.

Rīgas Motormuzejā aizvadīts Latvijas Riteņbraukšanas federācijas sezonas godināšanas pasākums. Tā laikā tika noteikti valsts labākie riteņbraucēji, kā arī apbalvoti sportisti par starptautiskajiem panākumiem, vadošie Latvijas  amatieru šosejas un MTB sportisti, kā arī atbalstītāji. Pirmo gadu šī pasākuma laikā tika sveikti arī 2017. gada Latvijas čempioni BMX riteņbraukšanā.

Čempionu krekli svinīgi tika pasniegti bērnu, jauniešu un amatieru kategoriju sportistiem. Tikmēr elites un junioru valsts čempioni tika sveikti Latvijas čempionāta apbalvošanā. Nākamajā valsts čempionātā šī gada titulu ieguvēji startēs čempionu kreklos.

Avots – www.lrf.lv

2017. gada Latvijas čempioni BMX riteņbraukšanā:

Grupa Vārds Uzvārds Klubs
G7 Ramona BĀRE BMX klubs “Rīgas Favorīts/RRS”
G8-10 Adelīna KĀRKLIŅA Sporta klubs “Vecpiebalga”
G11-13 Līva Lizete GLĀZERE BMX klubs “Tālava”
G14+ Airisa GALIŅA BMX klubs “Spars” (Ventspils)
CR17+ Heinrihs KIRŠBLŪMS MŠA-Valmieras puikas
CR30+ Ivo LAKUČS MŠA-Valmieras puikas
B6 Bruno VANAGS BMX klubs “Rīgas Favorīts/RRS”
B7 Patriks KRAUKLIS MŠA-Valmieras puikas
B8 Markuss DOMORACKIS Mārupes BMX klubs
B9 Ralfas SPILA BMX klubs “Rīgas Favorīts/RRS”
B10 Kristers APELS BMX klubs “Rīgas Favorīts/RRS”
B11 Edgars LANGMANIS BMX klubs “Rīgas Favorīts/RRS”
B12 Noah LAAKE Mārupes BMX klubs
B13 Ritvars RAIZE BMX klubs Madona
B14 Edvards Emīls LIBERTS Mārupes BMX klubs
B15 Niks ROŽUKALNS BMX klubs “Ozolēni”/AKSSC
B16 Edvards GLĀZERS BMX klubs “Tālava”
M17+ Viesturs MOROZS BMX klubs “Rīgas Favorīts”
JM Mikus STRAZDIŅŠ BMX klubs “Tālava”
JW Vineta PĒTERSONE BMX klubs “Silvas Ziķeri”
EW Sandra ALEKSEJEVA BMX klubs “Tālava”
EM Rihards VEIDE MŠA-Valmieras puikas