LRF prezidentūras atskaite par padarīto 2017 – 2020

19.11.2020

LRF prezidenta Igo Japiņa pateicības vārdi par viņam izrādīto uzticību vadīt Latvijas Riteņbraukšanas Federāciju:

“Paldies Jums par uzticību pēdējo 8 gadu laikā, uzticot man vadīt Latvijas riteņbraukšanas federāciju.  Paldies visiem Latvijas riteņbraucējiem, sportistiem, sportistu vecākiem, treneriem, mehāniķiem, fizioterapeitiem, pašvaldībām, sporta skolām, klubiem, sacensību organizatoriem  un sponsoriem.

Paldies mūsu federācijas padomes locekļiem – Laurai Stepānei, Ivo Čerbakovam, Edgaram Dupatam, Raimondam Graubem, Andrim Kreisleram, kuri nesavtīgi tērēja savu brīvo laiku federācijas darbā. Paldies federācijas valdei – Dacei Dimantei, Tomam Marksam, Artim Ozolam, Armandam Bēcim. Esmu pārliecināts, ka arī turpmāk viņi sekmīgi strādās Latvijas riteņbraukšanas labā.

Liels paldies arī LIZM, LOK, LOV, LSFP. Mēs vienmēr esam sajutuši šo organizāciju sapratni un atbalstu.

Aicinu biedriem rūpīgi iepazīties ar jauno prezidenta kandidātu programmām un komandām, un izdarīt labāko izvēli. Novēlu Jums turpināt strādāt pēc labākās sirdsapziņas, kopt Latvijas riteņbraukšanas tradīcijas un vairot tās slavu. Pašlaik visai cilvēcei ir sarežģīts laika posms. Grūti saplānot darbus, treniņu procesus un sacensības. Esiet optimisti, sargājiet sevi un savus tuvākos. Vēlu veiksmi, sasniegt nospraustos mērķus. Nekautrējieties sapņot un nekad nepadodieties !

Ar cieņu, Igo Japiņš, LRF Prezidents”