Latvijas junioru šosejas riteņbraukšanas sezonas ranga pirmais numurs – Rendors

17.10.2018

Publicēts 2018. gada sezonas rangs Latvijas junioru šosejas riteņbraucējiem. Visvairāk ranga punktus nopelnījis Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēknis Arvis Rendors (MSĢ/ Kulīga/ “Dobeles dzirnavnieks FeelFree”).

2018. gada šosejas riteņbraukšanas sacensību sezona Latvijā ir noslēgusies. Turpinot tradīcijas, Latvijas junioru izlases šosejas riteņbraukšanas treneris Jānis Veide, sezonas garumā vērtēja šīs vecuma grupas puišu sasniegtos rezultātus Latvijas un starptautiskā mēroga sacensībās. Kopumā ranga punktus spēja nopelnīt 17 juniori.Par ranga pirmo numuru kļuvis Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēknis Arvis Rendors (MSĢ/ Kulīga/ “Dobeles dzirnavnieks FeelFree”). Sezonā kopumā Arvim 206 punkti, no kuriem lielākā daļa tika sasniegta sezoas pirmajā pusē. Otrais ranga numurs šajā gadā ir vēl viens murjāņietis Alekss Krasts (MSĢ/ RRS/ Ogre). Pasaules čempionātā finišu sasniegušais riteņbraucējs sezonā kopumā tika pie 202 punktiem. Krastam sekmīgāks izvērtās tieši sezonas noslēgums. Viņš triumfēja arī “Zemgales” daudzdienu velobrauciena kopvērtējumā. Labāko trijnieku tikmēr noslēdz Kristaps Siltumēns. “RRS/ Purvciems” sportists sezonā ticis pie 185 punktiem. Labāko sešiniekā iekļuvuši arī – Pauls Rubenis (“RRS/ Purvciems”), Latvijas čempions Alekss Jānis Ražinskis (“Monkey Town/ RRS Purvciems”) un Devids Zikrātijs (Ķekavas NSS/ “Dobeles dzirnavnieks/ FeelFree”).

Ar rangu iepazīties var ŠEIT:

Avots – www.lrf.lv