Latvijas jauniešiem pilns goda pjedestāls ”Langemark Sint – Juliaan” velobraucienā Beļģijā

16.07.2019

Sestdien Beļģijā lielisku panākumu paveikuši jauniešu vecuma grupas šosejas riteņbraucēji. “Langemark Sit – Juliaan” velobraucienā uzvaru svinēja Mārtiņš Maslovs“RRS/ Purvciems”, kamēr otrā un trešā vieta attiecīgi – Matīsam Kalveršam“RRS/ Belo cycling” un Tomam Ustupam“RRS/ Purvciems”.

Ar mērķi labāk sagatavoties Eiropas Jaunatnes Olimpiādei, Latvijas vadošie jaunieši un jaunietes devušies uz Beļģiju. Sestdien Latvijas jaunieši – Matīss Kalveršs, Toms Ustups un Mārtiņš Maslovs startēja Beļģijas mēroga viendienas velobraucienā Langemark Sit – Juliaan”.Dalībnieki veica 63 kilometru garu distanci, kas bija sadalīta 10 apļos.  Kopumā startēja 83 sportisti. Ļoti aktīvi sacensības aizvadīja visi trīs latvieši. Mūsu riteņbraucēji ne tikai kontrolēja notikumus grupas priekšā, bet arī paši iesaistījās sekmīgos atrāvienos.

Sekmīgs solo atrāviens padevās Mārtiņam Maslovam. Ikdienā “RRS/ Purvciems” pārstāvošais sportists spēja izcīnīt skaistu uzvaru. Trasē viņš pavadīja 1 stundu 36 minūtes un 11 sekundes. Arī uz goda pjedestāla otrā un trešā pakāpiena kāpa mūsu sportisti. Finišējot 33 sekundes pēc Maslova, otro vietu ieguva Matīss Kalveršs“RRS/ Belo cycling” . Tikmēr pilnu goda pjedestālu Latvijai nodrošināja Latvijas čempions Toms Ustups“RRS/ Purvciems”, kurš bija ātrākais no peletona.

Avots – www.lrf.lv