Latvijas jaunie riteņbraucēji startē “Parīze – Rubē” velobraucienā

01.06.2016

Trenera Raivja Belohvoščika audzēkņi atgriezušies no Francijas, kur startēja bērnu un jauniešu “Parīze – Rubē” velobraucienā. Lielāko panākumu sasniedza Laura Belohvoščika (RRS), kura izcīnīja 6. vietu meiteņu sacensībās.

“Parīze – Rubē” ir vienas no leģendārākajām šosejas riteņbraukšanas sacensībām pasaulē. Tās tiek rīkotas ne tikai profesionāļiem, bet arī U23, junioru, sieviešu, amatieru un pat bērnu, kā arī jauniešu sacensībās. Profesionāļu velobraucienā šogad astoto vietu izcīnīja Aleksejs Saramotins, bet pavisam nesen par augstām vietām cīnījās arī mūsu U23 izlases līderis Krists Neilands (RRS), kuram gan patraucēja smags kritiens trases beigu daļā.

Aizvadītās nedēļas nogalē Francijā par “Parīze – Rubē” velobrauciena distanci sacentās bērnu un jauniešu grupu sportisti. Dalībnieku vidū bija arī vairāki trenera un bijušā profesionālā riteņbraucēja Raivja Belohvoščika audzēkņi no “Belo Cycling project/ RRS” vienības.

Meiteņu konkurencē sesto vietu izcīnīt izdevās Laurai Belohvoščikai (RRS), kurai tādējādi labākais rezultāts no mūsu braucējiem. Agnija Morozova (RRS) ieguva 10. vietu. Puišu konkurencē Kristiāns Belohvoščiks (RRS) vienā no distances posmiem piedzīvoja kritienu, kas liedz turpināt sacensības.

Avots – www.lrf.lv