Latvijas jaunie BMX braucēji izcīna piecas godalgas Eiropas kausa 6. posmā

14.06.2016

Svētdien Vācijā tika aizvadītas Eiropas kausa izcīņas BMX riteņbraukšanā sestās posma sacensības bērnu, jauniešu un amatieru grupu sportistiem. Latvijas braucēji tika pie piecām godalgām. Uzvaru izcīnīja G10 grupas braucēja Paula Kibare.

Eiropas kausa izcīņa aizvadītās nedēļas nogalē turpinājās Vācijā. Piektā un sestā posma sacensībās startēja arī kupls Latvijas braucēju skaits. Jau vēstījām par panākumiem elites grupā, kur piektajā posmā, uzvarot Kristenam Krīgeram, Latvijas braucēji aizņēma pirmās četras vietas. Krīgers savu panākumu atkārtoja arī dienu vēlāk, triumfējot sestajā posmā.

Svētdien sestā posma sacensības aizvadīja bērnu, jauniešu un amatieru grupu sportisti. B15/16 jauniešu grupā trešo vietu izcīnīja Edvards Glāzers, bet Reino Liepiņš(RRS/RF MONUM) bija astotais. B11/12 grupā uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Mārtiņš Zadraks. B10 grupā trešais bija Kristers Oiguss (RRS/RF MONUM), bet Edgaram Langmanim(RRS/RF MONUM) sestā vieta. G10 meiteņu grupā lielajā finālā uzvarēja Paula Kibare, bet Paulai Zavinskai septītā vieta. B9 puišu konkurencē finālā iekļuva trīs mūsu braucēji. Piektais bija Emīls Allers, septītais Kristers Apels(RRS/RF MONUM), bet astotais Markuss Ozoliņš(RRS/RF MONUM). B8 grupā trešo vietu izcīnīja Henrijs Lejnieks(RRS/RF MONUM), kamēr B7 grupā ceturtais finālā bija Markuss Soļims.

 

Avots – www.lrf.lv