Latvijas jaunie BMX braucēji Eiropas čempionātā izcīna sešas godalgas

16.07.2018

paula kibare EČSvētdien Francijā noslēdzies UEC Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā. Latvijas sportisti jaunāko grupu sacensībās braucējiem līdz 12 gadu vecumam izcīnīja kopumā sešas godalgas. Uzvaras izcīnīja Paula Kibare (“BMX Rīga/RRS”) un Anna Pedraudze.

UEC Eiropas čempionāta BMX riteņbraukšanā noslēdzošajā sacensību dienā par godalgām sacentās jaunāko grupu sportisti līdz 12 gadu vecumam. Viņu vidū bija arī kupls Latvijas BMX braucēju skaits. Mūsu sportisti aizvadīja kopumā ļoti veiksmīgas sacensības, izcīnot sešas godalgas.G12 meiteņu konkurencē dienas finālā iekļuva divas mūsu valsts sportistes – pasaules čempionātā pirmo vietu izcīnījusī Paula Kibare (“BMX Rīga/RRS”) un Paula Zavinska (“Mītavas kumeļi”/ Jelgavas BJSS). Tajā abas mūsu meitenes demonstrēja lielisku sniegumu. Paula Kibare palika nepārspēta un kļuva par sacensību uzvarētāju, kamēr Paula Zavinska ieguva godpilno trešo vietu. Šajā pat grupā zēniem līdz finālam visos braucienos uzvaras bija izcīnījis Edgars Langmanis(“BMX Rīga/RRS”) . Noslēdzošajā braucienā (“BMX Rīga/RRS”)  sportistam gan nācās samierināties ar astoto vietu.Trešo vietu B11 grupas lielajā finālā spēja izcīnīt (“BMX Rīga/RRS”) jaunais sportists Kristers Apels. Lielisku panākumu sasniedza viņa kluba biedrs Edvards Tūters (“BMX Rīga/RRS”) , kurš spēcīgajā konkurencē guva ceturto vietu B10 grupas finālā. Divi Latvijas sportisti iekļuva finālā deviņus gadus veco zēnu grupas finālā. Markuss Domorackis (“Mārupe”) tajā sasniedza piekto vietu, bet viņa dvīņu brālim Ralfam astotā pozīcija. Šajā pat vecumā meitenēm finālā septīto vietu izcīnīja “MŠA – Valmieras puikas/ Derby” pārstāve Lotte Etmane.

B8 grupā finālā piekto vietu izcīnīja Ventspils “Spars” pārstāvis Marīss Mažrims bet septīto vietu spēcīgajā konkurencē guva Patriks Krauklis (“MŠA – Valmieras puikas”). G8 grupā meitenēm labāko astotnieku tikmēr noslēdza Keita Sofija Krūmiņa. Lieliski panākumi arī jaunākajās vecuma grupās – B7 un G7. Puišiem otro vietu guva Bruno Vanags (“BMX Rīga/RRS”) , bet meitenēm Latvijai dubultuzvara. Pirmā Anna Pedraudze (“Tālava/ VBSS”), bet otrā Ramona Bāre (“BMX Rīga/RRS”) .

Avots – www.lrf.lv

Paula Kibare 1.vieta (treneris K.Ernstsons)

Bruno Vanags 2.vieta (treneris M.Gūtmanis)

Ramona Bāre 2.vieta (treneris M.Gūtmanis)

Kristers Apels 3.vieta (treneris K.Ernstsons)

Edvards Tūters 4.vieta (treneris J.Lapsiņš)

Mikus Freimanis 5.vieta (treneris J.Lapsiņš)

Edgars Langmanis 8.vieta (treneris J.Lapsiņš)

IMG-20180714-WA0001-1 IMG-20180715-WA0006 IMG-20180715-WA0007 IMG-20180715-WA0009 IMG-20180714-WA0000