Latvijas jaunajiem BMX braucējiem sešas godalgas Eiropas kausa otrajā posmā

Svētdien Beļģijas pilsētā Zolderā noslēdzās Eiropas kausa izcīņas otrais posms BMX riteņbraukšanā. Bērnu un jauniešu sacensībās Latvijas sportisti ieguva kopumā sešas medaļas. Par uzvarētājiem savās vecuma grupās kļuva Markuss Ozoliņš(RRS/RF) un Luīze Pommere.

Eiropas kausa izcīņa BMX riteņbraukšanā šosezon norisināsies kopumā astoņos posmos četrās dažādās trasēs. Šīs nedēļas nogalē pirmie divi posmi norisinājās Beļģijā esošajā Zolderas BMX trasē.

Svētdien otro posmu aizvadīja bērnu un jauniešu grupu sportisti, kuru vidū bija virkne Latvijas jauno braucēju. B15/16 grupā Edvards Glāzers iekļuva lielajā finālā, kurā finišēja septītajā vietā. Uzreiz diviem Saldus kluba BMX braucējiem izdevās iekļūt finālā B13/14 grupā. Tajā Ronalds Rītiņš izcīnīja otro vietu, kamēr Niks Rožukalns bija piektais. G10 meiteņu konkurencē šoreiz labāk no mūsu jaunajām braucējām veicās Paulai Zavinskai, kura finišēja otrajā vietā, bet viņas kluba biedrene no “Mītavas kumeļiem” Paula Kibare finālā ieņēma piekto pozīciju.

B9 jauniešu konkurencē uzvarēja Markuss Ozoliņš(RRS/RF). Ceturtajā pozīcijā šeit palika Kristers Apels(RRS/RF), bet astotais bija Matīss Mažrims. Astoņus gadus veco zēnu konkurencē finālā iekļuva trīs latvieši. Ceturtā vieta Valteram Jonasam, piektā Rihardam Laimītem, bet septītā Ralfam Spilam. G7 meiteņu konkurencē uzvarēja Luīze Pommere. Vēl divas godalgas Latvijai izcīnīja brāļi Domoracki. Ralfam B7 grupas finālā otrā vieta, bet Markusam trešā pozīcija. Ceturtais šeit palika Haralds Ekmanis. Visbeidzot, sieviešu krūzeru 17+ grupā septītā bija Ilze

Nākamās nedēļas nogalē Mančesteras trasē norisināsies Pasaules kausa izcīņas otrā posma sacensības.

Avots www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu