Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā, Latvijas un Baltijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā



16.06.2021 Biķernieku kompleksajā sporta bāze notika Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā un 19.06.-20.06.2021 Igaunijas pilsētā Valgā norisinājās Baltijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā, sacensību ietvaros tika noskaidroti arī Latvijas čempioni.

Latvijas čempionāts individuālais brauciens (meitenēm)

1.vietu izcīnija Līva Šlosberga RRS audzēkne

3.vietu izcīnija Laura Klismete RRS audzēkne

5.vietu izcīnija Katrīna Amanda Kozlovska RRS audzēkne

Latvijas čempionāts individuālais brauciens (zēniem)

2.vietu izcīnija Alvils Pētersons RRS audzēknis

3.vietu izcīnija Helvijs Kancers RRS audzēknis

4.vietu izcīnija Georgs Tjumins RRS audzēknis

5.vietu izcīnija Mārtiņš Purbērziņš RRS audzēknis

Latvijas čempionāts individuālais brauciens (jaunietēm)

1.vietu izcīnija Rūta Zibene RRS audzēkne

3.vietu izcīnija Paula Patrīcija Tilko RRS audzēkne

4.vietu izcīnija Elza Lejiņa RRS audzēkne

5.vietu izcīnija Dana Boļšakova RRS audzēkne

Latvijas čempionāts individuālais brauciens (jauniešiem)

6.vietu izcīnija Riks Sipovičs RRS audzēknis

Latvijas čempionāts individuālais brauciens (juniorēm)

2.vietu izcīnija Laura Belohvoščika RRS/ Belo CP audzēkne

4.vietu izcīnija Lāsma Elza Vaivode RRS audzēkne

6.vietu izcīnija Diāna Sauša RRS audzēkne

Latvijas čempionāts individuālais brauciens (junioriem)

1.vietu izcīnija Matīss Kaļveršs RRS/ Belo CP audzēknis

2.vietu izcīnija Kārlis Valters Grundulis RRS audzēknis/ Evelo Team

4.vietu izcīnija Kārlis Klismets RRS audzēknis/ MSĢ

Latvijas čempionāts individuālais brauciens (U23 grupā)

3.vietu izcīnija Pauls Rubenis RRS audzēknis/Ampler Development Team

5.vietu izcīnija Kristiāns Belohvoščiks  RRS/ Belo CP audzēknis

Latvijas čempionāts individuālais brauciens (sievietēm Elites grupā)

3.vietu izcīnija Līna Svarinska RRS/ Belo CP audzēkne

Latvijas čempionāts grupas braucienā (jaunietēm – 43.6 km)

2. vietu izcīnija Rūta Zibene RRS audzēkne

Latvijas čempionāts grupas braucienā (Jauniešiem – 82.7km)

3. vietu izcīnija Daniels Gailītis RRS audzēknis

4. vietu izcīnija Lavrs Sipovičs RRS audzēknis

Latvijas čempionāts grupas braucienā (juniorēm – 82.5 km)

3. vietu izcīnija Laura Belohvoščika RRS/ Belo CP audzēkne

Latvijas čempionāts grupas braucienā (junioriem – 112,7 km)

1. vietu izcīnija Matīss Kaļveršs RRS/Belo CP audzēknis

2. vietu izcīnija Gvido Kokle RRS/Alfa audzēknis

3. vietu izcīnija Kārlis Klismets RRS audzēknis/ MSĢ

5. vietu izcīnija Mikus Rūdolfs Stelps RRS audzēknis

6. vietu izcīnija Rodrigo Beļajevs RRS audzēknis

Latvijas čempionāts grupas braucienā (U23 – 178.1km)

1. vietu izcīnija Pauls Rubenis RRS audzēknis/Ampler Development Team

Latvijas čempionāts grupas braucienā (sievietēm Elites grupā – 82.5km)

1. vietu izcīnija Līna Svarinska RRS/ Belo CP audzēkne

Sacensību foto pieejami šeit