Latvijas braucēji gūst godalgas BMX sacensībās Somijā

Aizvadītās nedēļas nogalē Somijas galvaspilsētā Helsinkos norisinājās „Anual Season” finālsacensības BMX riteņbraukšanā, kurās startēja arī kupls Latvijas sportistu skaits. Kopumā mūsu sportisti izcīnīja 21 godalgu, bet elites un junioru grupā uzvarēja Mikus Strazdiņš. (Foto: Ervijs Rītiņš)

Latvijas BMX sacensību sezona noslēdzās ar aizraujošajām LRF kausa izcīņas sacensībām septembra beigās. Mūsu vadošie elites sportisti šīs nedēļas nogalē aizvadīs Pasaules kausa izcīņas BMX superkrosā noslēdzošā posma sacensības. Tikmēr, dažādu Latvijas BMX klubu sportisti aizvadītās nedēļas nogalē devās uz Somiju, lai startētu tur notiekošajā Anual Season” finālsacensībās.

Elites un junioru grupā, kurā startēja arī vairāki jauniešu sportisti, uzvarēja „Tālava/ VBSS” pārstāvis Mikus Strazdiņš, kurš apsteidza „MŠA” sportistu Helviju Babri un savu kluba biedru Edvardu Glāzeru. Meiteņu elites un junioru konkurencē nepārspēta palika „Silvas Ziķeru” Smiltenes kluba sportista Vineta Pētersone, bet otrajā vietā sacensības noslēdza „RRS/ Rīgas Favorīts” pārstāve Alice Kirina.

B15 – 16 grupā astoņu braucēju konkurencē uzvarēja „Vecpiebalgas” kluba pārstāvis Rinalds Jānis Kārkliņš, bet otrajā vietā palika „RRS/ Rīgas Favorīts” sportists Justs Lapiņš. G11 – 14 meiteņu konkurencē triumfēja Līva Lizeta Glāzere („Tālava/ VBSS”), apsteidzot mārupieti Beati Žihari. B11 – 12 zēnu grupā trijnieku noslēdza „Tālava/ VBSS” pārstāvis Rojs Lazars. Pilnu goda pjedestālu Latvijas braucēji aizņēma B9 – 10 grupā. Pirmais Edgars Langmanis, otrais Kristers Oiguss, trešais Markuss Ozoliņš (visi „RRS/ Rīgas Favorīts). Jaunākajā meiteņu grupā uzvarēja „Vecpiebalgas” kluba pārstāve Adelīna Kārkliņa. B7 – 8 grupā otro vietu ieguva mārupietis Rūdolfs Sīklis, bet trešais bija rīdzinieks Ralfs Spila. Vēl vienu uzvaru Latvijas sportistiem sarūpēja jaunizveidotā BMX kluba „Valmieras puikas” pārstāvis Patriks Krauklis.

Amatieru 30+ grupā uzvarēja „Mārupes” kluba braucējs Kristaps Ozoliņš, bet 17+ grupā pirmais bija Henrihs Kiršblūms. Krūzeru konkurenču grupā pirmās divas vietas uz goda pjedestāla aizņēma „Tālavas” kluba braucēji – Imants Sokolovs un Oskars Kalvāns.

Avots – www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu