Latvijas BMX treneri zināšanas papildina UCI 2. līmeņa kursos

21.08.2018

Ar mērķi iegūt jaunas teorētiskās un praktiskās zināšanas, no 13. – 17. augustam 15 Latvijas BMX treneri piedalās Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) 2. līmeņa kursos, kurus vada UCI eksperts Saimons Rikets (Rickett).

UCI līmeņa BMX treneru kursi Latvijā tiek rīkoti otro gadu pēc kārtas. Ja pērn mūsu treneriem bija iespēja apgūt pirmā līmeņa kursus, tad šajā gadā no 13. – 17. augustam tiek organizēti jau otrā līmeņa kursi. Tos vada atzītais UCI eksperts Saimons Rikets.

Kursu laikā 15 treneri (Tajā skaitā RRS sporta treneri Jānis Lapsiņš un Māris Gūtmanis) no dažādiem Latvijas BMX klubiem un sporta skolām apgūs ne vien teorētiskās, bet arī praktiskās zināšanas, kas būs padziļinātākas kā pirmā līmeņa kursos. Noslēgumā trenerus sagaida eksāmens.

UCI 2. līmeņa BMX treneru kursi notiek, pateicoties Latvijas Olimpiskās komitejas atbalstam un Olimpiskās Solidaritātes mērķfinansējumam.

Avots – www.lrf.lv