Latvijas “BMX Rīga/ RRS” braucējiem medaļas UEC Eiropas kausa pirmajā un otrajā posmā Itālijā

04.04.2022

Sestdien un svētdien Itālijas pilsētā Veronā norisinājās UEC Eiropas kausa BMX riteņbraukšanā pirmais un otrais posmi, kuros kuplā skaitā startēja arī Latvijas sportisti. Kopumā startēja teju 1200 sportisti no 27 valstīm. Latviju sacensībās pārstāvēja 48 sportisti, kas startēja junioru, jauniešu, bērnu un amatieru grupās. Mūsu braucēji sevi apliecināja godam, tiekot pie virknes godalgu.

Vecākajā jauniešu G15/16 grupā meitenēm lielajā finālā iekļuva pērn par Eiropas čempionu kļuvusī “BMX Rīga/ RRS” sportiste Paula Kibare. Izšķirošajā braucienā par godalgām Paula finišēja trešā, kāpjot uz goda pjedestāla.

B10 grupā visātrākais no latviešiem bija “BMX Rīga/ RRS” sportists Marks Švalkovskis, izcīnīdams trešo vietu. Ceturtais Marko Daude “BMX Rīga/ RRS”,.

Jauniešu B14 grupā finālu sasniegt izdevās “BMX Rīga/ RRS” sportistam Gustavam Puriņam, kurš tajā ieņēma sesto vietu.

Avots – www.lrf.lv