Latvijas BMX klubu ballē Jelgavā godināti sezonas laureāti

05.12.2016

Sestdien, 3. decembrī, Jelgavā esošajā Latvijas Lauksaimniecības universitātes sporta namā norisinājās Latvijas BMX klubu balle. Tās laikā tika godināti “SMScredit.lv BMX čempionāta” laureāti, kā arī pasaules un Eiropas čempionātu izcilnieki. (Foto: Aivars Austers)

Turpinot tradīcijas, decembra pirmajā nedēļas nogalē tika aizvadīta Latvijas BMX klubu balle. Šogad tās rīkošanu uzņēmās viens no senākajiem pašmāju BMX klubiem – “Mītavas kumeļi”. Rīkotāji BMX braucējus, trenerus, klubu pārstāvjus un ģimenes locekļus uzņēma Latvijas Lauksaimniecības universitātes sporta namā.Pasākuma pirmajā daļā notika labāko sportistu un klubu godināšana. Katram BMX klubam tika dāvināta nesen kā izdotā grāmata “Riteņbraukšanas sports Latvijā trīs gadsimtos”, kurā atsevišķa nodaļa veltīta tieši BMX riteņbraukšanai.

“SMScredit.lv BMX čempionātā” aizvadītās sezonas kopvērtējumā 16 dažādās vecuma grupās tika noskaidroti 2016. gada Latvijas čempioni. Tikmēr, vecākajā jauniešu, kā arī junioru un elites grupās vīriem, un meitenēm, tika godināti laureāti “SMScredit.lv BMX čempionāta” kopvērtējumā. Šajās grupās Latvijas čempioni tika noskaidroti vienās sacensībās, kas jūlija sākumā notika tieši Jelgavā.

Par sezonas čempioniem kļuva – B14 grupā Niks Rožukalns (BMX sporta klubs “Ozolēni”/ AKSSC), M17+ Viesturs Morozs (“RRS/ Rīgas Favorīts”), B13 Emīls Kaupužs (“RRS/ Rīgas Favorīts”), B12 Mārtiņš Zadraks (BMX klubs “Mārupe”), B11 Mikus Freimanis, B10 Edgars Langmanis, B9 Kristers Apels, B8 Roberts Černovs (visi “RRS/ Rīgas Favorīts”), B7 Ralfs Domorackis (BMX klubs “Mārupe”), B6 – Patriks Krauklis (“Tālava/ VBSS”), G14+ Airisa Galiņa (Ventspils “Spars”), G11 – 13 Līva Lizeta Glāzere (“Tālava/ VBSS”), G8-10 Paula Kibare (“Mītavas kumeļi”), G7 Estere Zaķīte (“RRS/ Rīgas Favorīts”), Krūzeri 30+ Alvis Lānso (“Mītavas kumeļi”), Krūzeri 17 – 29 Kristaps Ezītis (Ventspils “Spars”).  Kopvērtējuma uzvarētāji saņēma Latvijas čempionu kreklus.

“SMScredit.lv BMX čempionāta” kopvērtējumā B15 – 16 grupā uzvarēja “Tālava/ VBSS” sportists Edvards Glāzers, junioru un elites grupā meitenēm triumfēja “Silvas Ziķeru/ Smiltenes BJSS” kluba pārstāve Vineta Pētersone. Junioru un elites vīru grupā sezonas kopvērtējumā nepārspēts palika “Tālava/ VBSS” kluba braucējs Mikus Strazdiņš.

“SMScredit.lv BMX čempionāta” klubu vērtējumā uzvarēja “RRS/ Rīgas Favorīts”, apsteidzot “Mārupes” un “Tālava/ VBSS” klubus. Pasākuma laikā arī tika sveikti tie sportisti, kuri iekļuva lielajos finālos savās vecuma grupās pasaules, kā arī Eiropas čempionātos. Pasākumā klātesošos priecēja dažādi kultūras un sporta priekšnesumi, kurus organizēja BMX klubs “Mītavas kumeļi”.

foto skatīt šeit:

 

Avots – www.lrf.lv