Latvijas BMX klubi centīsies apturēt “RRS/ Rīgas Favorīts” uzvaru sēriju LRF kausā

Turpinot pēdējo gadu tradīciju, Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) kausa izcīņa BMX riteņbraukšanā notiek sezonas izskaņā. Arī šajā gadā šīs būs 2016. gada sezonas noslēdzošās BMX sacensības Latvijā. Galvenā LRF kausa sportiskā intriga ir klubu cīņa.

Uzvarētāji klubu vērtējumā saņem LRF ceļojošo kausu, tomēr, ja uzvarēts trīs gadus pēc kārtas, kauss paliek kluba īpašumā. “Rīgas Favorīts/ RRS” uzvarējuši pēdējos astoņus gadus pēc kārtas. Gūstot panākumu arī šajā gadā, rīdzinieki savā īpašumā iegūs jau trešo LRF kausu pēc kārtas. Šajās sacensībās tiek vērtēts viens labākais attiecīgā kluba sportista rezultāts katrā vecuma grupā. Kausu iegūs tas klubs, kurš saņems lielāko punktu summu, vērtējot visas vecuma grupas.

Šajā gadā LRF kausa izcīņas rīkošana uzticēta Saldus BMX sporta klubam “Ozolēni”. Vienā no Latvijas senākajām trasēm, kas piedzīvojusi rekonstrukciju, sacensības notiks sestdien, 24. septembrī. Pirmo priekšbraucienu sākums gaidāms no pulksten 13:00, bet izšķirošie braucieni par uzvaru sāksies ap pulksten 15:30.

Dalībnieku vidū būs arī virkne būvniecības uzņēmuma “MONUM” atbalstītās Latvijas BMX jaunatnes un pieaugušo sportisti. Savā mājas trasē startēs arī šī gada Eiropas kausa izcīņas kopvērtējuma trešās vietas ieguvējs elites vīru grupā Kristaps Vekša, kurš ikdienā treniņus aizvada Augsta sasnieguma sportistu sagatavošanas centrā Valmierā.

 

Avots – www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu