Krists Neilands aizvadījis nometni "Israel Cycling academy" komandas sastāvā

Šajā nedēļā no Izraēlas atgriezies Latvijas šosejas riteņbraucējs Krists Neilands (RRS), kurš piedalījās savas jaunās vienības „Israel Cycling academy” nometnē. 22 gadus vecajam sportistam 2017. gada sezona būs pirmā pro kontinentālajā līmenī.

Decembrī latviešu sportists devās uz Izraēlu, lai piedalītos jaunās komandas treniņnomentē, kas no 10. līdz 20. decembrim notika Jeruzalemē. Nometnes mērķis bija komandas sportistu saliedēšana. Nometnes laikā komandas sportisti tika iepazīstināti ar vienības mērķiem gaidāmajai sezonai. Tāpat tika aizvadīti braukšanas treniņi, kopējs pārgājiens ar nakšņošanu tuksnesī, kā arī citi fiziskie un mentālie pārbaudījumi.

Jaunajā sezonā komandas sportisti sacensībās un treniņos brauks ar „Cannondale” velosipēdiem. Sezonas pirmie starti jaunās komandas sastāvā Kristam Neilandam plānoti Francijā. Tāpat iespējama arī dalība UCI kategorijas sacensībās Spānijā.

Krists Neilands 2016. gadā izcīnīja Latvijas U23 čempiona titulu gan grupas, gan arī individuālajā braucienā, guva augsto piekto vietu U23 nāciju kausa izcīņas posmā – Flandrijas velobraucienā. Tāpat kuldīdznieka kontā arī 13. vieta Eiropas U23 čempionāta grupas braucienā un citi vērā ņemami rezultāti. Jau vēstījām, ka Krists pēc aizvadītās 2016. gada sezonas ASV vienībā „Axeon Hagens Berman”, pievienojies Izraēlā reģistrētajai pro kontinentālā līmeņa vienībai „Israel Cycling team”. 2017. gada sezonā Krists Neilands būs viens no diviem latviešiem pro kontientālajā riteņbraukšanas līmenī, kas dos iespēju startēt arī pasaules tūres kalendārā esošajās sacensībās.

Avots – www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu