Krīgers gūst sesto vietu UEC Eiropas kausa otrajā posmā

26.03.2018

Itālijas pilsētā Veronā svētdien aizvadīts UEC Eiropas kausa izcīņas BMX riteņbraukšanā sacensību otrais posms, kurā elites vīru grupā lielajā finālā sesto vietu izcīnīja Kristens Krīgers. Citās vecuma grupā latviešu braucēji ieguva kopumā septiņas godalgas. Foto: Sanda Tūtere.

Svētdien Itālijas pilsētā Veronā ar otrā posma sacensībām turpinājās UEC Eiropas kausa izcīņas sezona. Pirmajā posmā Latvijas sportisti izcīnīja astoņas godalgas, bet svētdien mūsu braucēji tika pie septiņām godalgām.Elites vīru grupā no mūsu valsts pārstāvjiem līdz lielajam finālam svētdien aizkļuva “Stay Strong/ Mītavas kumeļi AKSSC” pārstāvis Kristens Krīgers. Trenera Ivo Lakuča audzēknis lielu daļu distances laika cīnījās par ceturto pozīciju, ko arī uz laiku izkaroja. Pēdējā virāžā gan jelgavnieks zaudēja ritmu un līdz ar to arī divas pozīcijas. Finišs tika sasniegts sestajā vietā. Uzvarēja brits Kails Evans. Līdz pusfinālam otrajās sacensībās elites sportista statusā aizkļuva Mikus Strazdiņš.

B15 – 16 jauniešu konkurencē lielisku sniegumu izšķirošajos braucienos demonstrēja “BMX Rīga/ AKSSC” sportists Niks Rožukalns. Trenera Mika Puķīša audzēknis lielajā finālā izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Otro dienu pēc kārtas nepārspēts M25+ amatieru grupā palika “Stay Strong” komandas braucējs Viesturs Morozs. Šādu pat panākumu sasniedza arī viņa komandas biedrs Mikus Freimanis(RRS audzēknis), kurš triumfēja B13 grupā.

Meiteņu G13 – 14 grupā finālā otro vietu izcīnīja Līva Lizete Glāzere (“Tālava/ VBSS”), kamēr Paulai Zavinskai otrā pozīcija G11 -12 konkurencē. Lieliski veicot trases otro daļu, uzvaru starp 11 gadus vecajiem puišiem guva “BMX Rīga” braucējs Kristers Apels(RRS audzēknis), kuram šis bija otrais triumfs divās dienās.

Finālā iekļuva vēl pieci mūsu valsts pārstāvji:

B10 – 7. vieta Ralfam Spilam(RRS audzēknis)

B9 – 8. vieta Ralfam Domorackim

B8 – 4. vieta Patrikam Krauklim

B8 – 8. vieta Marisam Mažrimam

Krūzeri 17 – 29 – 3. vieta Henrijam Osim

UEC Eiropas kausa izcīņas sezona turpināsies 14. un 15. aprīlī Beļģijā esošajā Zolderas trasē, bet jau nākamās nedēļas nogalē Francijā tiks aizvadīti pirmie divi Pasaules kausa izcīņas posmi BMX superkrosā.

Avots – www.lrf.lv

 

Eiropas kauss Itālijā Verona 1. un 2. posma apkopojums

1.posms:

1.vieta – B11vecuma grupā Kristers Apels(RRS audzēknis)

1.vieta -G11-12 vecuma grupā Paula Kibare(RRS audzēkne)

6.vieta B10 vecuma grupā Ralfs Spila(RRS audzēknis)

Treneris Kaspars Ernstsons(RRS treneris)

1.vieta – B13 vecuma grupā Mikus Freimanis(RRS audzēknis)

Treneris Jānis Lapsiņš(RRS treneris)

2.posms:

1.vieta – B11vecuma grupā Kristers Apels(RRS audzēknis)

7.vieta- B10 Ralfs Spila(RRS audzēknis)

Treneris Kaspars Ernstsons(RRS treneris)

1.vieta – B13 vecuma grupā Mikus Freimanis(RRS audzēknis)

Treneris Jānis Lapsiņš(RRS treneris)