Kažis triumfē, Rubenis trešais junioru velobraucienā Beļģijā

Svētdien sekmīgi Beļģijā notiekošo kermisu – “GP Georges Mathy” – velobraucienu aizvadījuši Latvijas sportisti. Uzvaru 84,8 kilometru garajā distancē svinēja Daniels Kažis(“RRS/ Vecmīlgrāvis”), bet Pauls Rubenis(“RRS/ Purvciems”), triumfējot arī divos starpfinišos, sasniedza trešo vietu. Foto: Kaspars Suškevičs.

Gatavojoties nākamajam Nāciju kausa izcīņas posmam, četri Latvijas junioru šosejas riteņbraucēji svētdien Armanda Bēča vadībā startēja Beļģijā notiekošajā “GP Georges Mathy” kermisā.  Uz starta līnijas izgāja – Pauls Rubenis (“RRS/ Purvciems”), Daniels Kažis (“RRS”), Alekss Krasts (MSĢ/ “RRS”) un Bruno Mārtiņš Binovskis (“RRS/ Alfa”).

Riteņbraucēji veica 84,8 kilometru garu distanci ar četriem starpfinišiem. Divos no tiem, pateicoties arī lieliskam komandas biedru darbam, triumfēja Pauls Rubenis. Tuvojoties finišam, vadībā atradās divi beļģu riteņbraucēji, kuriem spēja pievienoties Rubenis, Kažis un vēl viens no beļģiem.

2 kilometrus pirms finiša vienatnē aizbēgt izdevās Kažim. Lai arī mājinieki teju panāca rīdzinieku, tomēr Daniels pārsvaru prata nosargāt. Viņš tādējādi izcīnīja pirmo uzvaru šajā sezonā. Sekmīgs sniegums arī Rubenim, kuram trešā vieta. 12. vietā finišēja Alekss Krast, bet peltonā finišēja arī Bruno Mārtiņš Binovskis.

Avots – www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu