Kažim Ungārijas vējos 23. vieta Eiropas Jaunatnes Olimpiādes individuālajā braucienā

26.07.2017

Otrdienas vakarā Ungārijas pilsētā Ģērā tika aizvadītas Eiropas Jaunatnes Olimpiādes šosejas riteņbraukšanas sacensības jauniešiem individuālajā braucienā, kurās 23. vietu izcīnīja Latvijas sportists Daniels Kažis (RRS audzēknis). Kopumā sacensībās startēja 97 dalībnieki. (Foto: Jānis Lārmanis)

Jau vēstījām par meiteņu rezultātiem Eiropas Jaunatnes Olimpiādes šosejas riteņbraukšanas individuālā brauciena sacensībām. Visaugstāk no Latvijas sportistēm ierindojās Santa Sanija Jurgena, kura ieguva 19. vietu. Pievakarē sacensības 10 kilometru garajā individuālajā braucienā aizvadīja jaunieši. Viņu vidū bija arī trīs Latvijas riteņbraucēji – Daniels Kažis (RRS/MSĢ audzēknis), Pauls Rubenis (RRS audzēknis) un Kristiāns Belohvoščiks (RRS audzēknis).

Arī jaunieši saskārās ar spēcīgām vēja brāzmām. Pirmajā daļā bija spēcīgs sānu pavējš, bet atpakaļceļā sekoja sānu pretvējš. Labāko laiku no Latvijas puišiem sasniedza trenera Mārtiņa Trautmaņa audzēknis Daniels Kažis. Rīdzinieks, kuru riteņbraukšanā ievirzīja Oskars Gailišs, finišēja tieši pēc trasēm pavadītām 14 minūtēm. Tas 97 dalībnieku lielajā konkurencē deva respektablo 23. vietu. No uzvarētāja Viliama Levija (Dānija) Kažis atpalika par 48 sekundēm. Līdz labāko desmitniekam trūka vien 26 sekundes. Otro vietu ieguva vācietis Mihaels Hekmans (+00:00:05), bet augsto trešo pozīciju ieguva Igaunijas riteņbraucējs Gļebs Karpenko (+00:00:06).

  1. labāko laiku sasniedza Kristiāns Belohvoščiks, kura laiks trasē bija – 14 minūtes un 50 sekundes. Paulam Rubenim 75. pozīcija. Viņa laiks trasē  – 14 minūtes un 53 sekundes.

Ceturtdien norisināsies grupas brauciena sacensībās kā puišiem, tā arī meitenēm.

Avots – www.lrf.lv