Īpašā pasākumā tiks godināti Latvijas riteņbraukšanas sportisti, treneri un komandas

27.11.2017

Nākamās nedēļas piektdienā, 1. decembrī, Rīgas Motormuzejā notiks Latvijas Riteņbraukšanas federācijas rīkotais godināšanas pasākums. Pasākuma laikā tiks godināti gada labākie riteņbraucēji, treneri, sporta veida personības un atbalstītāji. Tāpat gaidāma Latvijas Riteņbraukšanas amatieru šosejas un MTB ranga laureātu, kā arī Latvijas čempionu BMX riteņbraukšanā apbalvošana.

Piekto gadu pēc kārtas Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) sezonas izskaņā organizē godināšanas pasākumu, kas pulcē Latvijas riteņbraukšanas veidu sportistus, trenerus, personības un LRF biedrus. Otro gadu pēc kārtas kuplā riteņbraukšanas saime pulcēsies Rīgas Motormuzejā, lai atskatītos uz sezonā paveikto un godinātu savus izcilniekus.

Pasākuma laikā tiks sveikti augstus starptautiskos panākumus guvušie sportisti. Pirmo reizi pasākuma laikā tiks sveikti arī šīs sezonas Latvijas čempioni BMX riteņbraukšanā. Trešo gadu pēc kārtas balvas saņems arī Latvijas Riteņbraukšanas amatieru šosejas un MTB rangu sportisti. Godināti tiks pirmo trīs vietu ieguvēji vīriešu, sieviešu un komandu vērtējumos. Ranga absolūtie čempioni arī saņems īpaša dizaina čempiona kreklus.

Pirmo reizi tiks pasniegta balva aizvadītā gada Latvijas labākajam riteņbraukšanas trenerim. Tāpat tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu riteņbraukšanā. Vakara kulminācijā arī tiks paziņots 2017. gada Latvijas labākais un labākais jaunais riteņbraucējs.

Avots – www.lrf.lv