Glāzeram sestā vieta UEC Eiropas BMX kausa otrajā posmā

Svētdien Itālijas pilsētā Veronā aizvadīts UEC Eiropas BMX kausa sezonas otrais posms. Junioru puišu konkurencē sesto vietu izcīnīja Edvards Glāzers, bet bērnu un jauniešu grupās mūsu sportistiem piecas godalgas.

UEC Eiropas BMX kauss ar otrā posma sacensībām svētdien turpinājās Itālijas pilsētas Veronas trasē. Jāatgādina, ka sestdien aizvadītajā pirmajā posmā trešo vietu junioru grupā izcīnīja Edvards Glāzers, bet septītā sieviešu elitē bija Vanesa Buldinska. Virkni godalgas guva Latvijas bērnu, jauniešu un amatieru grupu braucēji.

Otrajā posmā junioru puišu konkurencē līdz lielajam finālam aizkļuva “Tālava VBSS/ Thrill Factory” pārstāvis Edvards Glāzers. Līdz tam viņam gūtas uzvaras gan astotdaļfinālā, gan ceturtdaļfinālā. Pusfinālā valmierietis bija ceturtais. Lielajā finālā mūsu sportists aizkavējās startā, kas viņu ātri vien atmeta ārpus labāko sešinieka. Trases turpinājumā Glāzers meklēja dažādus risinājumus, lai savas pozīcijas uzlaboto. Finišā viņam sestā vieta.

Sieviešu elitē Vanesa Buldinska iekļuva pusfinālā, kur savā braucienā finišēja sestajā vietā. Tas neļāva iekļūt lielajā finālā. Tikmēr vīru elitē Kristens Krīgers otro dienu pēc kārtas ļoti spēcīgā konkurencē sacensības noslēdza ceturtdaļfinālā.

Otro dienu pēc kārtas godalgu izcīnīt izdevās B13 grupā startējušajam Edgaram Langmanim (“StayStrong Latvia”/ “BMX Rīga RRS”), kurš lielajā finālā ieguva trešo vietu. G13/14 meiteņu grupā augsto otro vietu izcīnīja “BMX Rīga/ RRS” pārstāve Paula Kibare. Neveiksmes finālbrauciena startā par vietu labāko trijniekā liedza pacīnīties diviem “StayStrong Latvia” sportistiem. B14 grupā Mikus Freimanis, pēc uzvaras pusfinālā, sacensību noslēgumā samierinājās ar astoto vietu, bet M25 – 29 vīru grupā Viesturs Morozs guva sesto vietu.

Dienas pirmajā pusē sacensības aizvadīja jaunāko un krūzeru grupu sportisti. B12 grupā skaistu uzvaru izcīnīt izdevās “BMX Rīga/ RRS” sportistam Kristeram Apelam, kurš visas dienas garumā demonstrēja lielisku sniegumu. Otro vietu B9 grupā tikmēr izcīnīja “MŠA – Valmieras puikas VBSS” jaunais braucējs Patriks Krauklis. Vēl vienu godalgu ieguva Markuss Soļims (“Mītavas kumeļi”/ Jelgavas BJSS), kurš izcīnīja trešo vietu B10 puišu konkurencē.

11 gadus veco puišu grupā finālā iekļuva uzreiz divi latvieši. Sesto vietu ieguva Ralfs Spila (“BMX Rīga/ RRS”), bet astotā pozīcija Rūdolfam Sīklim (“BMX Rīga/ RRS”).  B8 grupā septītais lielajā finālā bija Toms Višņevskis (“Tālava/ VBSS”.

Avots – www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu