Eiropas kausa 4. posmā Latvijas “Challange” grupu braucējiem astoņas godalgas

02.05.2016

Svētdien Nīderlandes pilsētā Kampenā norisinājās Eiropas kausa izcīņas 4. posma sacensības BMX riteņbraukšanā bērnu, jauniešu un amatieru grupās.

B15 – 16 grupā otro vietu izcīnīja valmierietis Edvards Glāzers, bet Filipam Kristam Rozītim (RRS/RF MONUM) sestā pozīcija.
IMG_2010IMG_2009
B13 – 14 grupā uz goda pjedestāla stājās uzreiz divi Saldus BMX kluba “Ozolēni” braucēji. Otrais bija Ronalds Rītiņš, bet trešais Niks Rožukalns. M17/24 amatieru grupā otro dienu pēc kārta nepārspēts palika Klāvs Lisovskis.B7 puišu grupā trešais šoreiz bija Markuss Domorackis, bet viņa brālim Ralfam ceturtā pozīcija. Astotais šīs grupas finālā palika Markuss Solims. B8 grupā ceturtā vieta Ralfam Spilam, piektais palika Henrijs Lejnieks (RRS/RF MONUM), bet astotais Edvards Tūters (RRS/RF MONUM). B9 grupā otrais bija Kristers Apels (RRS/RF MONUM), bet Markusam Ozoliņam (RRS/RF MONUM) astotā pozīcija. G10 meiteņu konkurencē uzvar Paulai Kibarei, bet Paula Zavinska bija trešā.

Avots – www.lrf.lv