“Cerību kauss” ceturtdien ar individuālā brauciena sacensībām turpināsies Jūrmalā

07.06.2017

Ceturtdienas vakarā Jūrmalā tiks aizvadīts Latvijas jaunatnes riteņbraukšanas sacensību seriāla “Cerību kauss” sezonas ceturtais posms, kurā riteņbraucēji sacentīsies 11 kilometru garajā individuālajā braucienā.

 2017. gada sezonā “Cerību kauss” norisinās deviņos posmos dažādos Latvijas reģionos. Līdz šim aizvadīti pirmie trīs posmi, pēc kuriem iezīmējušies arī favorīti cīņā par kopvērtējumu. Jāņem gan vērā, ka trešais posms, kurā sportisti sacentās pāru braucienā kopvērtējumā netika vērtēts.

Sezona ar ceturtā posma sacensībām šīs nedēļas ceturtdienā turpināsies Jūrmalā. “Filter Velokauss” seriāla ietvaros notiks individuālā brauciena sacensības. Dalībnieki veiks 11 kilometru garu distanci pa labas kvalitātes asfaltu. Trasē nav iekļauti arī kāpumi, tādējādi būs iespēja sagaidīt augstus vidējos ātrumus.

Dalībnieku reģistrācija un licenču pārbaude sacensību norises vietā (Mellužos, Slokas ielā 115) notiks no pulksten 17:30 – 18:45. Dalībniekiem jāuzrāda licences un gada kartes.

Pirmais starts gaidāms pulksten 19:15, kad trasē kā pirmie dosies D grupas puiši un meitenes. Pēc tam sekos C grupas meiteņu starts, C grupas puiši, B grupas meitenes un B grupas puiši. Šis posms tiks vērtēts arī seriāla kopvērtējumā.

D grupā puišiem dzeltenais līdera krekls tiks pasniegts “RRS/ Purvciems” pārstāvim Artūram Nummuram, šajā grupā meitenēm pirmās divas ir “Cannibal team Latvia” sportiste Elīna Ustupa un “RRS/ Belo CP” riteņbraucēja Laura Gucanoviča, C grupā puišiem vadībā atrodas “RRS/ Purvciems” riteņbraucējs Mārtiņš Malsovs, meitenēm līderes godu dala Laura Belohvoščika (“RRS/ Belo CP”) un Kitija Siltumēna (“RRS/ Purvciems”). Jauniešu grupā pirmās vietas pēc diviem posmiem ieņem Daniels Kažis (“RRS/ Daugmale/ Belo CP/ MSĢ”) un Enia Kaņepēja (“RRS/ Belo CP”).

Avots – www.lrf.lv