BONAVA BMX Latvijas kausa 3. posms / RIGA CUP 2021

25.08.2021

Jau šo sestdien un svētdien, 28. un 29. augustā Rīgā, Mežaparka BMX trasē, norisināsies “BONAVA BMX Latvijas kausa 3. posms” un “RIGA CUP 2021” sacensības BMX riteņbraukšanā.

Šīs būs vienas no lielākajām BMX sacensībām šogad Latvijā. Tajās piedalīsies vairāk kā 400 sportisti dažādās vecuma grupās, sākot no 5 gadu vecuma. Sacensībās pieteikušies dalībnieki  no Igaunijas, Somijas, Lietuvas, un citām kaimiņvalstīm, kas apliecina par sacensību augsto organizatorisko un sportisko līmeni. Rīgu pārstāvēs 79 BMX Riga / Rīgas riteņbraukšanas skolas sportisti.

Sacensības norisināsies 22 vecuma grupās. Dalībnieki tiks dalīti 2 blokos, lai ievērotu, saistībā ar COVID 19 noteiktos, ierobežojumus. Jaunākajām vecuma grupām sacensību sākums pl 10.00, vecākajām grupām pl 14.00.

Sacensībās piedalīsies vairāki Eiropas un Pasaules čempionātos godalgoti sportisti bērnu un jauniešu vecuma grupās. Aizraujošas cīņas gaidāmas arī PRO OPEN grupā, kur izšķirošie finālbraucieni norisināsies no pl 17.00.

Sacensības organizē “BMX Riga”, sadarbībā ar Latvijas Riteņbraukšanas federāciju un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Mūs atbalsta: BONAVA, Silvanols, Rīgas Brīvosta, MAXIMA, 8 Lines shop, Latvijas Maiznieks, Rīgas Riteņbraukšanas skola, Rūjienas saldējums, Long Chips, Limonāde.

Informāciju sagatavoja: Dzintars Lejnieks, BMX Riga Valdes loceklis, t. 27884433, bmxriga@inbox.lv